Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy/hol tudom kártyafüggetlen...

Hogy/hol tudom kártyafüggetlenné tenni a telefonom?

Figyelt kérdés

A telenornál azt mondták, hogy csak a kártya tulajdonosának engedélyével tudom függetleníteni, és személyesen be kell mennie hozzá.

Nem lehet ezt valahogy kijátszani?



2019. dec. 6. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mobilról van szó?
2019. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

samsung a5

asszem

2019. dec. 6. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal az eredeti tulajt, ingyenes a függetlenítés de csak ha megvannak a papírok.
2019. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ajándékba kaptam még egy éve a párom nagyszüleitől és ezért nem szeretném berángatni a papáját...nem lehet ezt máshogy megoldani?
2019. dec. 6. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet a tulajdonos nélkül ezt elintézni, mivel övé a telefon.


Maga a függetlenítés úgy néz ki, hogy beleraksz egy idegen sim kártyát, bekapcsolod, kéri a pint.

Ez után egy hàlózati kódot kér, ami egy 8 jegyű szám. Ezt ha beírod, akkor függetlenné válik, utána már elfogadja a többi simet is.

De, ezt a kódot a Telenor rakta rá, ő tudja az IMEI szám alapján.

2019. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi erővel azt is mondhatnád hogy loptad de nem ismered az illetőt, és még bizonyítani sem tudod hogy a tiéd..
2019. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
valaki ma azt mondta, hogy ha beviszem egy akármilyen telefonos üzletbe akkor megcsinálják ...én nem értek hozzá, hogy hogy van ez mert még sosem volt ilyen gondom.
2019. dec. 6. 17:19
 8/11 A kérdező kommentje:
lol utolsó..hát végül is nekik nem mindegy , hogy loptam e vagy sem..:D
2019. dec. 6. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
2019. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lopott készülék,a legközelebbi gsm/használt telefonosnál érdeklödj

A (sim)kártya mióta függ össze a készülékkel?!

Ha rokon nevén van az előfizu+készülék,akkor vele beszéld meg/ő vigye be (papírokkal)

2019. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!