Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A50 ablakos...

Samsung Galaxy A50 ablakos flip tok segítség?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a flip tokot vettem , már vagy 20 programot letöltöttem a play áruházból Smart Cover alkalmazásokat , de se a olwayson órát nem jeleníti meg se azt se hogy feltudjon oldani a képernyő ha felnyitóm a tokot.

Ötlet valakinek ?


2019. dec. 7. 13:32
 1/2 anonim válasza:
Ehez nem kell semmitsem letölteni. A beállitásokban kell bekapcsolni ezt a lehetőséget. Illetve nagy szerencséd van, ha működni fog vele, mert alapból csak a gyári okos tokkal működne.
2019. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A beállításokon belűl mit kell áĺlítani ?

Azt már probáltam hogy tartozékom az bevan kapcsolva de semmi.

Igen gyárit vennék szívesen de a mostanj A szériához nem csinált a samsung clear viev me ablamos tomot amin lehet fogadni a hívást is a tokon , A5 2017 hez nem kellet semmit se beállítani meg program se kelett.

2019. dec. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!