Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le szeretném cserélni a...

Le szeretném cserélni a mostani telefonomat. Jelenleg egy J5 (2016) -om van és egy samsung a40 vagy a50re szeretném lecserélni. Mi a véleményetek/tapasztalatotok, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
A régi is jó.
2019. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyeség, de én például azt vettem észre leírás alapján, hogy mint ha az A30 valamivel jobb lenne, mint az A40, viszont az A50 egyértelműen a legjobb! Ha megteheted, van rá pénzed, akkor miért ne vennél A50-et?
2019. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen úgy vannak a számozások ahogy egyre jobbak a telefonok szóval


A10<A20e<A40<A50<A70/A80


Az A50 az A40hez képest jobb kamerával, nagyobb akkumulátorral erősebb processzorral és konfiguráció szerint akár több rammal is választható.

Az A50nél már kijelző alatti ujjlenyomat olvasó van míg az a40nél hátlapi. Itt ez preferencia kérdése. Ki mit szeret, de az biztos hogy az A40né gyorsabb lesz.


Az A50 egy jobb telefon, de nem vagyok benne biztos hogy az árukeresőn látott 10-15ezer forint különbözetet megéri-e.

Én reálisabb döntésnek látom az A40-et mert nem nyújt annyival kevesebbet mint amennyivel drágább az A50.


Remélem tudtam segíteni.

2019. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!