Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kijelző javító szettek...

Z1s2o3l4a5 kérdése:

Milyen kijelző javító szettek vannak?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi Note 5 augusztusban betört a kijelzőm ki is cseréltem, uvegfoli, és konyves tok a megfelelő biztinsag érdekében, de 3 hónap után, valahogy mégis betört a kijelzőm az Uvegfolian keresztül, úgy hogy a folian csak karcok vannak(törés előtti). Nem szeretnek új kijelzőt venni újra, de közösségi oldalakon láttam kijelző javító szetteket, és azt szeretnem kerdezni, hol tudnek ilyet venni? És milyen néven(mark/szaknev) keressek rá?

#kijelző #törött #Kijelző javító szett
2019. dec. 9. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

guglizni meg én fogok


[link]

2019. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan szett nincs, ami a betört kijelzőt javítaná meg kijelző csere nélkül.

Nem lehet hogy csak az érintő panel sérült?

2019. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Valaszoló. Kiemeltek hogy REDMI NOTE 5 készülékem van, és szerintem nagyon jól lagta az is hogy a link amit küldött Samsung Galaxy S szériákra való.....
2019. dec. 10. 23:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Válaszoló, valószínűleg az érintőpanel tört be, és azt lehet javítani csere nélkül?
2019. dec. 10. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!