Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt a telefonom. Miért?

Nem tölt a telefonom. Miért?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy a50. Tegnap leesett betonra, aztan orultem neki, hogy hurra nem lett semmi baja, nem voltam otthon kb egesz nap, mire hazaertem 2%on volt az akku, feltetten toltore, nem toltott, kikapcsoltam a telot meg be, akkor se toltot, kitakaritottam a bemenetet, akkor se. Masik toltovel is megprobaltam akkor sem. Aztan kikapcsoltam a telot, hogy ne meruljon le teljesen, de a tolto bedugva maradt. Akkor lattam, hogy kikapcsolt allapotban folyton beadja a toltes jelet kb 2-3 mp-re, aztan kikapcsol es ezt csibalja folyamatosan. Igy hagytam ejjelre es 6%on van az aksi igy reggel, tehat valamennyi toltest kap a telefon, de mitol nem kapja rendesen? Mi lehet a baja?
2019. dec. 9. 08:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Az aksi azert volt 2%on mert egesznap hasznaltam :D nem az eses miatt.
2019. dec. 9. 08:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Így jártam én is sikerült a betonra lecsapnom a telefont és az se tölt. Semmi törés , repedés nincs rajta de nem tölt. Vettem másikat.
2019. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megrepedt panel, felszakadt forrasztás, szétcsúszott csatlakozó, sérült fólia. Most már meg tudod javítani?
2019. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nem tojod le nagy ívben a garanciát és nincs otthon valami spéci szerelő készleted, akkor esélytelen, hogy megúszd a szervizt. Fizikai sérülés, elmozdult/elszakadt/sérült csatlakozó, nem tudsz vele mit csinálni míg szét nincs szedve. Akkor lehet majd látni, hogy pontosan mi a baj, szóval szerelni kell.
2019. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!