Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kebesebbet ér ha nem adom a...

Unikornisszarv kérdése:

Kebesebbet ér ha nem adom a telefonhoz?

Figyelt kérdés
El szeretném adni az iPhone 7-emet, mivel váltani szeretnék egy másikra, de nincs meg hozzá a jack átalakítom, a fülhallgatót meg higéniai okból nem adom a telefonhoz. Így szeretném eladni egy 55.000-60.000 forintért. Semmi sérülés nincs a telefonon mivel mindig üvegfólia és tok volt rajta. A füles és az átalakító nélkül kevesebbet adnának érte?

2019. dec. 9. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

hát valszeg igen.

bár ha én venném, nekem mindegy lenne hogy nincs füles, mert sosem használtam egyik telefonét sem.

2019. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem ér kevesebbet

gsm ekbe se adnak fülhallgatót a használt telóknál

sőt általába még a kábaelt se kapják meg és azt is ők adnak külön

átalakítót már a gsm se ad a teló mellé csak ha megveszed tőlük

de a töltöért nem számolnak fel külön díjat

az hogy nem adod hozzá a fülest inkább értékelni kellene mert jofogáson sokan odaakarják adni mint párszor használt aztán olyan szürke már meg még kitudja milyen hogy inkább nemis állok nézem tovább a hirdetést

2019. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!