Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ezen az oldalon az Android...

Mi ezen az oldalon az Android frissítés mánia?

Figyelt kérdés

Simán használok 2014 novemberben releaselt 5.0-t. Az 5 éves Android!

Itt meg megy a szájtépés ha már 2 éves a SW és nem frissítik.

Kit érdekel? Komolyan csak emiatt új telefont vesznek emberek?



2019. dec. 9. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha valami hiba van a rendszerben, amit amúgy ki tudnának javítani, akkor érhető.

Meg lehet lenni amúgy régebbi Androiddal is, de a minimum szerintem a 6. Azzal még talán minden kompatibilis.

Ezen az oldalon sokan vannak, akik mindenáron frissíteni akarják a telefonukat, de egy custom ROM-ot már nem tudnak flashelni.

2019. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nézd van aki a mai napig Wartburggal jár, de nem szóljuk meg.

Ha te el vagy a régi Androiddal, nagyon szuper, akinek meg lassú az vált.


Amúgy ha valaki új telefont vesz, az is az ő dolga, számos más dolog miatt is lehet új telefont venni, nekem pl nem volt a régiben NFC, de fontos hogy legyen.

2019. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy láttam egy srácot, aki a régi S3-mat frissítette LineageOS-sal. El volt képedve, hogy a telefon jobb, mint valaha.

A gyártóknak éri meg hogy csak 2 max 3 évig frissítik a telefonjaikat.

Amúgy akiknek fontos a frissítés és nem tudják egyedül otthon megcsinálni, azoknak való az AndroidOne program.

2019. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 2016-os Samsung J3 van, Android 5. Türelmes vagyok, de ezt már kész kín kivárni, olyam lassú. Így most váltani szeretnék, még egy kicsit gyűjtögetnem kell.
2019. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a rendszer verziószámától lassú egy telefon.

Nekem gyárilag 5.1 Android van rajta és megy mint a szél!

Aha! 3GB RAM, 8 magos 1,7-es processzora van, mitől lenne már lassú, annyi hardverrel megtámogatva...

2019. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És van benne NFC...
2019. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
75%

Ez olyan, mintha azt mondanád, remekül elvagy a 20 éves kispolszkiddal, az sem érdekel, hogy ingyenes frissítésként már kaphattál volna rá plusz lóerőt, gyári hibák javítását, kényelmesebb ülést, jobb fényszórót...

A sok hülye meg frissít.

Igen, frissít. Mert a frissítésnek oka van. Hibajavítások, plusz funkciók stb.

Meg a szoftveres kompatibilitás megtartása a folyamatosan frissülő netes környezettel.

És egy idő után eljön a helyzet, hogy nincs több frissítés, mert a készülék már hardveresen nem képes fogadni az újdonságokat.

Szóval jó az a frissítetlen kispók, jó, de egyszer csak em hajthatsz be vele már városba. Püffneki. És kénytelen vagy újat venni.


Egy készülék lehet hardveresen sok évesen is remek, ha egyre kevésbé tudod használni, mert egyre kevesebb appal, netes oldallal stb. kompatibilis.

2019. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
37%

Gyári gagyi frissítés helyett inkább törj fel minden mobilt!!!!!!!


Itt már elp0fáztam, a módját:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


F*ck szerzői-jog, jogvédelem, copyright, nav,tek és hasonló baromságok. Az iszlám ki fog irtani titeket.

2019. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Hülyeség minden moblit rootolni, főleg ha nincs rá szükség. Persze-persze, sokkal nagyobb szabadságot kapsz, de milyen áron is?Nagyon egyszerűen lesz nagyon sebezhető a telefonod.

A Custom ROM-ok tényleg feldobják a RÉGI telefonokat, de az újakra semmi értelme pl LineageOS-t rakni.

2019. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Hát én már régen nem főzött romozok.

Még anno a Sony telóimat tuningoltam XDA-s romokkal, mert olyan harmatgyenge volt a gyári, hogy sírtam tőle.

De pl. a mostani Samsung S10+ gyári romja is annyira rendben van, hogy egyszerűen nem éri meg a BL-nyitással, debrandinggal járó xarakodást és szolgáltatás-vesztést.

2020. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!