Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30 pro telefonom...

Huawei p30 pro telefonom miért nem frissül?

Figyelt kérdés
Már novemberben megkellett volna kapnom a emui 10-et és máig nem frissül azt írja naprakész vagyok.. Miközben már a barátomnak akinek ugyanez a telefonja van neki is megérkezett.. Valami ötlet?

2019. dec. 10. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg HiCare-n keresztül.
2019. dec. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert nem kap androidot. Nem tudtál róla? :D


Viccet félretéve:


Azért mert még várnod kell a frissítésre. Ha szolgáltatótól vetted, akkor még többet kell várnod rá.

2019. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már HiCaren is és semmi..illetve független a telefon nem szolgáltatós.
2019. dec. 11. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon vetted a készüléket?

Érdemes felkeresni a Huawei ügyfélszolgálatát: [link]

Jobb alsó sarokban vannak az elérhetőségek.

Meg fogják kérdezni a készüléked S/N számát (ez a szériaszám) és/vagy a Build-számát.

Utána, ha magyarországi a készülék, mivel még garanciás elviheted szervízbe, ahol mégcsinálják.


Én úgy jártam, hogy vettem egy használt P20 Pro-t, ami ugyanígy nem kapott frissítéseket, egy hónappal ezelőtt még Android 8.1 és 2018 októberi biztonsági frissítés volt rajta.

Mint kiderült, a telefon osztrák szériaszámú, én még messze vagyok Ausztriától ezért a szerver nem tudja elküldeni a frissítést.

Garanciás, de csak az eredeti osztrák számlával lettek volna hajlandóak bármit csinálni vele díjmentesen, ami meg senkinek sincs meg.

Fogtam magam, találtam egy Firmware Finder programot, szépen le van írva minden hogy hogy kell, és HiSuite-n keresztül le tudtam frissíteni.

Ha te is úgy járnál, mint én, írj privátot.

2019. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magyarországon vettem viszont 8gb rammal és ez ugyebár nem elérhető választék itthon lehet ez is osztrák vagy nem tudom🤷‍♂️
2019. dec. 15. 19:40
 6/6 anonim válasza:
Hogy érted hogy nem elérhető választék? Turbadon láttam 8 gigásat ott vetted?
2020. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!