Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet jó minősêgű és...

Hol lehet jó minősêgű és olcsó telefontokot venni? Nem szeretnék rendelni! Főképpen ajkán is megtalálható boltban. ❤️🙂

Figyelt kérdés

2019. dec. 12. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj kérdező, de ha a gyakorira eljutottál, biztosan nem lett volna nehéz bepötyögni, hogy "gsm bolt Ajka".

Vagy egyszerűen szétnézel egyik nap a városban, hogy van e bármilyen telefonos bolt.

De látom nehéz.

[link]

2019. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, most minek emelted ki a kérdést?

Odaraktam egy linket, az ajkai boltok megtalálhatóak rajta.

Vagy a linkre kattintani is nehéz?🤦‍♂️

2019. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

"Kérdező, most minek emelted ki a kérdést?"

Mert nem írtad oda, hogy melyikben van olcsó és jó minőségű.

Lehet hogy az egyikben drága van, a másikban megy silány.

A harmadikban meg lehet hogy csak rendelni lehet.

2019. dec. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

#3

És szerinted én ajkai vagyok?

Vagy honnan kéne most megszülni, hogy a tőlem 187 km-re lévő városban melyik boltban milyen tokokat adnak, ha az Ajkán lakó kérdező nem hajlandó elmenni egyikbe sem?

Ha webshopot lehetne ajánlani, akkor már megtettem volna. A kérdező boltot keresett, linkeltem neki 3at is, ha arra nem veszi a fáradtságot hogy elmenjen valamelyikbe, így járt.

2019. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Nekem van erre egy trükköm. Ha nem tudom a választ, nem válaszolok. Próbáld ki. 👍🤭
2022. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megvan melyik évben járunk? :D
2022. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Igen, valamint a 4-es számú hozzászólásod is.
2022. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!