Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » G-mail kitörlése saját eszközr...

G-mail kitörlése saját eszközről. Hogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretném kérni a segítségeteket egy olyan dologban amit már rég próbálok megoldani.

Xiaomi Pocafon F1 telefonom van.

2 fiók van bejelentkezve, az egyik az enyém a másik egy ismerősömé.

Nagyon sürgősen ki kellene törölnöm a saját telefonomról, mert rájöttem hogy bármilyen képet csinálok, azt ő is lássa. (kollázás, fotók alkalmazásban, vagy valami ilyesmi) Tudnátok nekem segíteni? Már mindent próbáltam. ( A beállításokba nekem nincs külön olyan hogy fiókok)



2019. dec. 14. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

"A beállításokba nekem nincs külön olyan hogy fiókok"


Biztos, hogy van, anélkül nem tudtad volna hozzáadni.

2019. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Felhasználók & Szinkronizálás" menüpont beállításokban, majd Google, majd kiválasztod a fiókot, majd tovább, és kitörlöd a fiókot.
2019. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha kitörlöd az appot, attól még látni fogja amúgy
2019. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de gondolom ahhoz hogy töröld kell az ő jelszava is nem?
2019. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
39%
Beállítások, rendszer, beállítások visszaállítása, összes adat törlése.
2019. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem kell ahhoz a jelszava, hogy kitöröld a fiókot.

Pontosan nem tudom ott a menüben hol van, de legtöbbször van külön fiókok vagy google menü rajta és ott tudod.

2019. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beállítások --> Felhasználók és Fiókok --> Google--> Kiválasztod amelyiket el akarod távolítani és rányomsz az eltávolítás gombra. (EMUI)


Valami hasonló van neked is.

2019. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!