Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung telefont vegyek?

Rxii13 kérdése:

Milyen Samsung telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S7 edge telefonom van jelenleg, amit iszonyatosan szeretek, de sajnos kezd tönkremenni, ez a telefon anyukámé volt 2 évig, ezután került hozzám. Szeretnék a Samsung telefonoknál maradni, de nem tudom milyen telefont van, ami nem ad lejjebb a mostani telefonomnál viszont árban megfizethető. Milyen telefont lenne érdemes vennem?
2019. dec. 14. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
11 pro
2019. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a méretet is figyelembe vesszük S10E tökéletes választás lehet.
2019. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is elsősorban S10e-t javasolok, de annyi a "baj" ezzel, hogy nem hajlított a kijelzője a szélein. Ha gondolod megvárhatod a Februárban bemutató S11 szériát és köztük a leggyengébb tag is hajlított kijelzős lesz.


Esetleg A51 / A71 amik jobbak S7 edgenél kivéve a kijelzőben.

2019. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha a méretet is figyelembe vesszük S10E tökéletes választás lehet." - ne magadat vedd alapúl, ez relatív, hogy kinek jön be a kicsi, kinek a nagy! Na meg kérdés persze, hogy 150-160 ezer Ft környéke kinek megfizethető, nem épp az olcsóbb kategória!

Én például 5 napja vettem A70-et, amire vágytam a relatíve erős hardver, nagy felbontású kamera, méretes akksi, és sok funkció miatt, ez az első Samsung telefonom, még szokni kell, de hamar fel lehet rajta fedezni mindent! Bár a kamerája nem olyan jó, mint egy S7 Edge-nek, de azért vállalható képeket csinál, bár nem tudom, ez mennyire fontos Neked, és persze hogy számodra mi a "megfizethető" ár?

2019. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"- ne magadat vedd alapúl, ez relatív, hogy kinek jön be a kicsi, kinek a nagy! Na meg kérdés persze, hogy 150-160 ezer Ft környéke kinek megfizethető, nem épp az olcsóbb kategória!"

Nem magamat vettem alapul, akkor XZ1 Compactnál nagyobbat aligha vennék.

A kijelző mérete hellyel-közel ugyan akkora, azért mondtam az S10E-t.

Valóban nem olcsó, de ez valóban relatív.

Azért csúcstelefonról nem feltétlen jó középkategóriásra váltani, a kamera és a kijelző miatt visszalépés lehet.

A jelentősen lassabb tárhelyről nem is beszélve, UFS még mindig nincs középkategóriás telefonokban.

Ha a keret is tisztázódik akkor közelebb leszünk a jó válaszhoz.

2019. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

A hajlított kijelző nem a szivem csücske, szóval még örülnék is ha elmaradna. Méretben pedig a jelenlegi 5.5 ös kijelzőnél nagyobbat nem igazán szeretnék, de nyilván nem a kinézete az első szempont.

A megfizethetőt pedig mindössze annyira értem, hogy középiskolás tanuló vagyok, és sosem terheltem a szüleimet pénzügyileg telefon vásárlással, most pedig kénytelen leszek kicsit rájuk terelni a problémát. 150. 000 ig bezárolag szeretném letudni.

Az A70ben gondolkoztam egy darabig, de azt alhottam anyagában nem a legjobb, elég gyenge.Az A80-ról mi a véleményetek?

2019. dec. 15. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Az pedig túl drága. Kívéve emagon mert most nagy akcióban van de most rendeld meg, mert holnap lehet visszaesik az eredeti árra. [link]


Esetleg A50 ami 80ezerbe kerül akciósan, ami elég olcsó.

2019. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az hagyján, hogy az A80-nak nem bővíthető a memóriája, de hardveresen alig erősebb az A70-nél, nincs Jack csatlakozó sem, az akksija pedig mindössze 3700 mAh - ezeknél azért többet várna az ember egy felsőkategóriás Androidos telefontól! Jelenleg függetlenül 130 ezer Ft legolcsóbban, ami szerintem ár-érték arányban nagyon a határon billeg! Megjelenésekor olyan hatást keltett, mint ha csak kényszerből jelent volna meg, és összecsapták volna a tervezését, ráadásul 230 ezres árával eléggé túllőttek, de amikor 170 ezerre levitték, még az is irtó sok volt érte, most éppen határeset! Samsung-ból 120 ezerig egyértelműen az A70 a legjobb, vagy még A50s, 150 ezerig pedig csak az A80, ha mindenképp Samsung kell, viszont más márkákból azért van jobb vétel is ennyiért, például Huawei P30, LG G8s ThinQ, Honor 20 Pro, Honor View 20, Xiaomi Black Shark 2 vagy Lenovo Z6 Pro !
2019. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!