Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses vagyok a telekomn...

Heloszia28 kérdése:

Előfizetéses vagyok a telekomnál, ugye havonta kell fizetni x összeget és bármennyit telefonálhatok+van mobilnetem. Akkor az sms-ek is “ingyenesek” és bármennyit küldhetek?

Figyelt kérdés
(próbáltam illedelmesen köszönni, odaírtam hogy “az lenne a kérdésem” stb de úgy tűnik ilyet nem lehet :)))

2019. dec. 14. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában az sms nem szokott ingyenes lenni. Nekem nem az.
2019. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, pont a rádióban volt egy ilyen. Hogy pl időközben talán nem tom, hogy módosította a szerződési feltételeket a szolgáltató, és az emberke meg ezt nem tudta, továbbra is küldött el sms-t , amiről akkor úgy tudta, hogy ingyenes, valami játékban nyerni akart, és küldött olyan ezer körüli, vagy mégtöbb sms-t, és akkor kapott egyszercsak valamelyik szolgáltatótól, nem tudom melyiktől, egy egymilliós számlát. Szóval szerintem talán van limit, hogy mennyit küldhetsz ingyen, szal szerintem tájékozódj e tekintetben a szolgáltatódtól.
2019. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnád a díjcsomag nevét, esetleg az árát, akkor könnyebb lenne beazonosítani. Van ugyan korlátlan sms, de nem tudom, hogy a tiéd milyen, amíg el nem árulod.
2019. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Előfizetéses vagyok a telekomnál"

Akkor tudnod kell, milyen tarifacsomagban vagy és annak megtalálható a leírása.

2019. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdésre: mindez csomagfüggő. Ha korlátlan csomagban Vagy, akkor is változó, jogy az sms benne van-e. Ha hosszú sms-t írsz, akkor azt láncolt sms-ként küldi tovább. A 4. sms hosszúságtól viszont már mms-ként küldi a telód, ami jellemzően fizetős, 100Ft körül.

Akkor is bármennyit csak belföldi normár tarifájú irányba telefonálhatsz, elelt díjas számok, nemzetközi irány stb. nem hívható. A parkolás nem SMS, hanem sms-sel indított mobilfizetés. Sms küldési limit szokott calóban lenni.


A 2-es válaszolónak üzenem: az említett eset azért nem mérvadó, mert a Szolgáltató és az Előfizetőnek együttesen állapodtak meg a csomag módosítésáról, csakhogy a telefont más valaki használta, aki viszont balga módon az olcsóség reményéven lemondott a telefonszáma feletti rendelkezési jogról az Előfizető flotta javára. Kicselezi a Szolgáltatót, aztán meg reklamál...

2019. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Telekomnál a Mobil L és XL csomag korlátlan hívás és SMS


[link]

2019. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amennyi hívás perced van abba számít bele az sms is, pl ha 100 perced van akkor NEM 100 perc hívás és 100 sms, hanem 50 percnyi hívás 50 sms, vagy 99 perc hívás 1 sms, stb.
2020. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MancsWolf ***** válasza:
Telekom összes postpaid csomagjában ingyenes hálón belüli hívás és sms. M esetén hálón kívül van van még összesen 90 perc vagy sms ( vegyesen is felhasználható) L és XL esetén pedig korlátlan minden irányba mind a perc mind sms.
2020. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!