Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képformátumon hogy lehetne...

Képformátumon hogy lehetne változtatni Samsung Galaxy A40 telefonon?

Figyelt kérdés
Alapból amiket csinál képek a telefon, JPEG formátumú, én viszont PNG-t szeretnék. A telefonbeállításai között, meg a kamerabeállításoknál végignéztem mindent, ott nem lehet ezen állítani. Valahol lehetséges? Hogy kapásból PNG-ben legyen és jobb legyen a formátummal a minősége is a képeknek? Vagy telefonoknál ezt nem lehet beállítani a többinél sem, és minden teló alapból JPG-be ment?
2019. dec. 15. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha fényképezőgépet akartál venni, és helyette mobilt adtak, akkor cseréltesd ki gyorsan.

Nincs ilyen állítási lehetőség más mobilban sem. Vannak appok amivel próbálkozhatsz, de sokat ne várj. Nem attól sz@r a kép hogy .jpg a formátuma.

2019. dec. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Maga a képminőség nem sz*r, de tudtommal ha alapból PNG-ben van, akkor kicsivel jobb a minősége, mintha jpg lenne, csak a formátumát nézve. És erre irányult volna a kérdésem is, hogy a mobilok alapból jpgbe mentenek csak? Fényképezőgépről szó sem volt. :D Mobiltelefon kategóriában van a kérdés, és nem tudom, hogy pl az én Samsungomnál nem lenne-e erre lehetőség, vagy más telóknál is így van.
2019. dec. 15. 02:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
PNG eleve alkalmatlan fénykép tömörítésre, úgyhogy halott ügy mellett kardoskodsz.
2019. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"de tudtommal ha alapból PNG-ben van,"

Nincs abban.

De vannak appok, amivel RAW formátumban kaphatod meg a felvételt.

2019. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gbenyov ***** válasza:

Hello, ismerned kell a JPG, PNG, DNG, RAW, CR2 és ezer más-más formátumot. Szívesen elmagyaráznám Neked, de hosszú lenne.

A PNG nem nyújt sokkal többet Neked mint a JPG. Ne keresd.

A RAW formátum kell Neked,ami lehet DNG néven is.

Nekem nincsen A40-em, de a foto beállításokban kell keresni. (Talán az "A" sorozat nem is tudja.)

AZ "S" tudja. Már a 7-es is tudta.

2020. jan. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
Keress olyan kamera appot, ami RAW/DNG formátumot készít, kezel, ahogy írták itt mások.
2020. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!