Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciás telefon árának...

Garanciás telefon árának visszatéritése?

Figyelt kérdés
Hogy müködik ez,visszakapom a készüléket is vagy sem? Új telefonba tettem a sim kártyát,de valoszinüleg a képek a másik telefonban vannak,mert most nem látom öket sehol?
2019. dec. 15. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a képek a telefonban vannak. A garancia úgy működik, hogy elsősorban meg kell javítani a készüléket. Ha javíthatatlan, akkor cserélik egy új ugyan olyanra. Ha ez nem lehetséges, mert például már nem forgalmazzák, visszakapod a pénzed. Utóbbi két esetben nem kapod vissza a hibás készüléket, csak javításkor, értelemszerűen megjavítva.
2019. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyival egészíteném ki az elsőt, hogy javításnál viszont automatikusan nullázzák a telefont, így a rajta lévő adatok mindenképp elvesznek. Mentsd le őket, mielőtt szervizbe adod.
2019. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kellett volna mentened, vagy a szervizben kérni mentést. Ha ezt nem tetted meg, akkor buktad,.
2019. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hittük a kártyán van minden,köszi a válaszokat. Ment a zöld kezecske.
2019. dec. 15. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:

A SIM-kártya csak a telefonszámod, illetve max 250 névjegyet tárol. Meg ugye azzal kapcsolódsz a hálózatra.


Háttértárnak nem alkalmas.

Az SD-kártya az már igen.

2019. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy év alatt 8x volt szervizben a Samum, és nem cserélték ki! Azt mondták, náluk nem "dobja" a hibát, így jónak nyilvánítják, ha tetszik, ha nem. Így végül meguntam, és saját magam lecseréltem, a rossz telefon meg áll a fiókban. :( Hiába mentem a fogy védőkhöz, ők a szerviz jelentését elfogadták, így jártam... Sehová nem tudtam már fordulni a panaszommal, mert a szerviz mindig levédte magát, hogy náluk jó volt, amíg ott volt a telefon. Én nem kaptam vissza a pénzt, sőt még csak ki sem cserélték! :(
2019. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!