Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30 Lite vagy Xiaomi...

Huawei P30 Lite vagy Xiaomi Mi 9? Szeretnék januárban új telefont, mert azt mondták, hogy le lesznek akciózva amiket kinéztem. (Mert jönnek ki újak, így lejjebb mehet az áruk) 22/L

Figyelt kérdés
Valamint mennyiért tudnám eladni mostani két telómat? Huawei Y5 és Huawei Y5 Prime 2018.

2019. dec. 15. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a 2 telefon abszolút nincs 1 kategóriában, az Mi 9 sokkal jobb, leszámítva, hogy a memóriája nem bővíthető, de azon kívül... Ha esetleg Mi 9 Lite-ra gondolsz, az van 1 árkategóriában a P30 Lite-tal, de még ez a "kisebb Xiaomi" is egyértelműen jobb nála!
2019. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi mindenben jobb?
2019. dec. 15. 21:39
 3/4 xKakashix ***** válasza:

[link]


nem tudom ez neked mennyit mond, én a helyedben a Mi 9 Lite-ot választanám, nagyon jó kis telefon ennyiért, több Ram, szebb kijelző, nagyobb akksi, jó kamera, 3,5 jack és bővíthető, igazából van benne minden ami kell

2019. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xKakashix ***** válasza:

link meg nyilván rossz... mindegy lényegtelen 😅

összehasonlítottam a p30 lite-ot a Mi 9-el és Mi 9 Lite-tal árukeresőn, de nyugodtan nézz róla yt-on videót, magyart is találsz biztosan

2019. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!