Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Red Infinity Pro...

Vodafone Red Infinity Pro mennyire működőképes?

Figyelt kérdés

Rengeteget tartózkodok külföldön, többnyire nyugat Európában mindenfelé. Rengeteget kell használnom az internetet közel 3 hét alatt elmegy 200GB internet és nem filmeket töltök le. Ajánlották nekem a Vodafone Red Infinity Pro-t 15.000 forint korlátlan beszélgetés belföldön és külföldön egyaránt, aztán nyomozni kezdtem mert túl szép volt számomra hogy igaz legyen.

Megtaláltam az apró betűs részben hogy 4 havi belföldi átlagomat használhatom külföldön ha ezt a 4 havi belföldi átlagot átlépem kint akkor 2,5 forintot számol fel megabyte-onként és azt pluszba kell fizetnem a 15.000 forint felett.

3 hetente haza megyek pár napra Magyarba és ha otthon Belföldön csinálok minden hónapba 200 GB forgalmat 4 hónapon keresztül az 800 GB annak az átlaga 200GB Akkor nekem 200 GB lesz kint 15.000 forintért? ez ilyen egyszerű? Vagy valami trükk van benne? Valaki aki használja kérem ossza meg a tapasztalatát.

Arra is kíváncsi vagyok hogy ha ki próbálom és nem tetszik mennyire tudok szabadulni tőlük? Le mondhatom egyik napról a másikra?

Köszönöm!



2019. dec. 15. 23:37
 1/1 Laylah ***** válasza:

Ha a pár nap alatt, amíg Magyarországon vagy, elhasználsz mondjuk 50 gigát, következő hónapban 40 gigát, utána lévő hónapban 60-at, végül 52-t, akkor ezek átlaga 50 giga. Ennyi használhatsz kint.

Neked nagyon nem éri meg. Akkor érné meg, ha 3 hetet lennél itt és pár napot kint.

2020. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!