Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hany evig hasznaltok egy...

Ti hany evig hasznaltok egy mobilt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 16. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyon meg tudom szeretni a telefonjaimat, nem érdekel hogy elavult, addig használom amíg bírja. A mostani telefonom előtt egy jó minőségű Samsungot használtam 4 évig. Egyszer volt szervizben, garanciálisan kapott új akksit és még utána 3 évet használtam.


A telefon amúgyis ebben a világban már havonta újul, ha azt vesszük akkor félévente lehetne cserélni, mert egyre jobb és többet tud.

2019. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem számít elavultnak, és persze amíg tökéletesen működik! Az eddigi rekordom 5 és fél év, eddig bírta a Nokia 6234 telóm! Első okostelefonom egy Huawei Ascend P7 (volt), amit 4 és fél év után cseréltem le múlt kedden egy Samsung Galaxy A70-re, de azért időnként még használom mellékesben a Huawei-t, most is arról írok!
2019. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én használtam (és még most is néha) 4 évig egy Samsung s5-öt. Aztán lecseréltem egy Samsung A6+ra ami most 1 éves (az s5 5 éves). Én addig használok egy telefont amíg nem adja fel. Az s5-öt is csak azért váltottam le A6+ra, mert tönkrement a kijelzője, de fél év múlva (amikor megint bekapcsoltam kíváncsiságból) hirtelen jó lett a kijelzője. Ha ezt tudom akkor meg se vettem volna a mostanit..
2019. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem adja magát.
2019. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos sokkal gyorsabban cserélgetem, mint kellene. A legutóbbi két telefonom közül egyik sem volt nálam két évig. Ami most van, az 14 hónapos, az elején három évre terveztem, de lehet, hogy csak kettő lesz belőle.
2019. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ameddig bírja, nem csinálok presztízskérdése belőle.


Persze azért van egy határ, ha pl még működik csak használhatatlanul lassú, szar az akkuja, vagy bereped a kijelző, nem kompatibilisek az appok, akkor nyilván lecserélem. De azért biztosan nem, mert mondjuk már 2 éves modell... :D


Jelenlegi telóm most lesz 4 éves, de még hibátlan, előtte valót is 3 és fél évig használtam.


Majd akkor cserélek, ha ezt már kínlódás lesz használni, vagy ha kijön valami olyan mobil, amit minden szempontból tökéletesnek tartok, és nagyon megtetszik (jelenleg nincs ilyen)

2019. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én addig használom őket, amíg teljesen, javíthatatlanul tönkre nem mennek, eddig kb 6 mobil közül egyet adtam el, de már az is a végét járta.

Tehát úgy 2-4 évig.

2019. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De nem robbanhatnak fel a telefonok?
2019. dec. 16. 21:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Már miért robbannának, mire gondolsz?! Ha elhasználódik az akksi, akkor is legfeljebb nem lehet bekapcsolni, vagy egyéb hiba, de a telefon sem veszélyesebb, mint más műszaki cikkek, ugyanolyan elektronikai kütyü, nem több!

Az más dolog, hogy anno 3 éve a megjelenése után 1 hónappal vissza kellett rendelni a forgalmazásból a Galaxy Note 7-et, mert az akksi szűkössége és szoftveres hiba együttese miatt szó szerint kigyulladt, de se előtte, se azóta nem volt ilyen hiba egy telefonnal sem! Meg ugyebár még anno a Snapdragon 810-es processzor volt hírhedt arról, hogy iszonyatosan fel tud forrósodni, de abból meg semmilyen komolyabb gond nem volt!

2019. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Most 3 éves telefonom van mostanában cserélném majd le .
2019. dec. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!