Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet hogy ugyanaz...

Hogy lehet hogy ugyanaz előfizetéssel a mobilon gyorsabb a net mint stickel?

Figyelt kérdés
Androidos telefonon kétszer gyorsabb sebességeket ír a speedteszt mint számítógépen USB stickkel. Az USB stickem Huawei E173-as. A mobilon 4 mega le és 10 feltöltést ír, a stickkel meg 2 mega letöltést és 2 feltöltést tud csak max.
2019. dec. 16. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyorsabb a modem benne
2019. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elavult a sticked: csak 3G-t ismeri, ráadásul a max. átviteli sebessége 7.2 Mbps.


Szerezz be új sticket. Az újak már ismerik az LTE-t (4G-t), nagyobb sebességre képesek.

2019. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lehet a stick tényleg lassabb, ezt írják róla:

Download speeds up to 7.2 Mbit/s



* Upload speed up to 5.76 Mbit/s



De ezeknek csak a felét tudja sajnos.

2019. dec. 16. 21:17
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]



Elavult de a max sebességet kellene tudnia így is nem?

2019. dec. 16. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor a vétel sem tökéletes. Nekem 20 megás letöltést produkált a telefonom 3G-n, bár a feltöltés nekem is csak 2 mega. Szintén Telekomos.
2019. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

49%-os a vétel, ubuntu iso letöltés alatt mozgattam, így pár centi is számít de meglett ahol már 5 megával tölt stabilan.


De viszont csak akkor jön 5 megával ha stabilan is töltök. Ha csak böngésznék akkor 5 perc mire bejön az index weboldala. De érdekes, ha iso töltés közben gyorsabb a böngészés is..

2019. dec. 16. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Elavult de a max sebességet kellene tudnia így is nem?"


az az elméleti max sebesség, sosem foga tudni és sosem tudta.

2019. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az informatikában az elméleti sebesség sokszor eltér a gyakorlatiban, ez az érték még "jó" is.
2019. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Morzsi007 ***** válasza:

A mobilodon mért sebesség is elég karcsú. Ahhoz képest nem nagy a különbség. Nekem 3G-n 20Mb le és 10mb fel, 4G-n meg 40 fölött le 20 fel. Kint az udvaron meg 90 vagy 100mb letőltés egy vidéki kis városban.

A Sticket használd UsB hosszabbítóval, hogy ne árnyékolja le a pc hátha jobb lesz vagy stabilabb. Szerintem neked sok a ping időd is, azért tölt be olyan lassan oldalakat

2019. dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

USB hosszabbítóval is szar. Laptoppal felmentem a padlásra, ott 6 megával tudott már letölteni, de feltölteni 1 megánál többel nem hajlandó.


Szóval akkor egész jól megközelíti az elméleti letöltési maximumot, igaz a feltöltést már nem. De backupnetnek jólesz így is.

2019. dec. 17. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!