Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom meg nézni a tmobilos...

Nem tudom meg nézni a tmobilos számomat?

Figyelt kérdés
Van nekem egy samsung galaxi j6 dual simes, ebbe ugxyebár ketö sim megy bele, az egyik vofdafon ami elöfizetéses. A másik meg feltötèses tmobil, és az egyeset haszálom mivel hogy vodafon elöfizetéses, 2-es met tmobil és nem tudom a tmobilnak a telefonszámát. Be īrtam a tudakozot hogy névszerint adja meg, de egyiksem voltaz īgy ez kivan löve, de īgy hogy a csudába tudom meg, hogy mi is a tmobil simkártyánal a telefon szàma, bementem a tmobilhoz hohy kérjek egy másik simet, zsirúj ez, és nimcs oda īrva ennek az új telefonszáma, hol nézek utánna még?

2019. dec. 17. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tárcsázd ezt: *121#
2019. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy felhívsz egy másik telefont, voilá, meg is van a telefonszám.
2019. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4 dolog van a világban amit nem értek

- hogyhogy nem tudja valaki a saját telefonszámát???? A SAJÁT SZÁMÁT!??

- a nők

- és a matek. :D

2019. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beállítások-mobilhálózatok ott van sim1 sim2 nálam ott látszanak a telefonszámok
2019. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
Ha ezek egyike sem műxik és a hívószám küldése is tiltva van, akkor küldj magadnak egy SMS-t.
2019. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 telefonszám nélkül nem tud magának SMS-t küldeni.
2019. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
@6: ez igaz, de az egyszerűség miatt feltételeztemb hogy a vodás számát azért ismeri...
2019. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!