Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akksi csere után Huawei p9...

Akksi csere után Huawei p9 lite 2017 ujjlenyomat olvasó nem működik?

Figyelt kérdés
Ma cseréltettem a telefonomon akkumulátort, minden jól működik eddig rajta kivéve az ujjlenyomat olvasót, annyit mondott a szerelő, hogy a hátlap kicsit meghajlott, ezért azt vissza kellett ragasztani. Itthon vettem észre, hogy az ujjlenyomat olvasó nem érzékel, nem is rezeg, semmit nem csinál, a beállításokban a feloldási lehetőségeknél nem is adja ki, csak a jelszót és a PINt, ha beírom a beállítások keresőjébe, hogy ujjlenyomat olvasó, akkor kiadja a lehetőséget, viszont nem nyitja meg ha rányomok. Lehet ezen valamit javítani ha visszaviszem a szerelőhöz, vagy hagyjam a francba? Azt mondta még előtte, hogy garanciát nem vállal ha a telefon nem működik, ha fizetnék ez javítható, vagy végképp elszakadhatott valami? Sajnos nem vagyok egy technikai zseni, ezért teszem fel a kérdést.
2019. dec. 17. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

"Azt mondta még előtte, hogy garanciát nem vállal ha a telefon nem működik"


Miután ezt mondta, én biztos el is hoztam volna onnan.

Ez nem szerelő, hanem gányolós. Mi az, hogy meghajlott a hátlap? Tuti kifizettetném vele!

És még mindemellet arra is lusta volt, hogy visszarakja az ujjlenyomat-olvasó szalagját, ami ez miatt nem is működik.

Mivel kétlem, hogy megcsinálná díjmentesen, ráadásul ilyen munkát végez, megrongálja a telefont, és még ezért pénzt is kér, vidd NORMÁLIS SZERVÍZbe.

Ott biztos megcsinálják.

2019. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sajnos ezen a szenzációs környéken ő cserél egyedül androidos telefonban akkumulátort, kétezer forintot fizettem érte, más választásom nem volt, nem szerettem volna tönkretenni, akkor marad így a telefon, legalább működik.
2019. dec. 17. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!