Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívhatnak-e hivatalos ügyben...

Hívhatnak-e hivatalos ügyben magántelefonszámról?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy hivatalos helyekről felhívhatnak-e hivatalos ügyben magántelefonszámról? Munkahely, iskolai képzés, bank... vagy csak valaki szórakozásból hív fel, mint anno az ökör haverom?

2019. dec. 17. 16:06
1 2
 1/12 Szirty ***** válasza:
88%
Mind a kettőre van lehetőség...
2019. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de mit tapasztalsz, általában melyik a gyakoribb?
2019. dec. 17. 16:09
 3/12 A kérdező kommentje:
mármint a hivatalos hívás, vagy az ökörségek?
2019. dec. 17. 16:14
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Mit ertesz azon, hogy magantelefonszam? Mobil szam nem vezetekes?
2019. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amikor ő hív engem, akkor nem mutatja/jelzi ki a mobilom a konkrét számot hogy pl 06/1/20/30/70..., hanem, konkrét telefonszám helyett ezt látom kiírva hogy "magántelefonszám"
2019. dec. 17. 16:37
 6/12 anonim ***** válasza:

nagybátyám ügyvéd és neki nem írja ki a számát a telefon.

és szokott hivatalos ügyeket intézni...


amúgy meg nem mindegy? ha hivatalos ügyben keresnek, be fogja magát azonosítani a hívó.

ha meg nagyon hivatalos az ügy, akkor tértievényes levélben fognak megkeresni.

2019. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szirty ***** válasza:
Általában a "hivatalos" ügyben hívó fél nem rejti el a számát. Úgy korrekt ha küldi a számot. Ez a jellemző.
2019. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem hívott már bank, biztosító, internetszolgáltató rejtett számról... de persze ilyenkor sosem konkrét ügyben kerestek, hanem mindig rám akartak sózni valami "hiper - szuper kedvezményes" díjcsomagot, szóval ócska telemarketing.... Pont ezért így csinálják, hogy ne tudd elmenteni vagy feketelistára tenni a számukat, és így máskor is zaklathatnak.

Épp ezért én sosem veszek fel rejtett számot, tőlem akárki is lehet az. Ha nem tisztel meg ennyivel, hogy kiírja a számát, én meg nem fogom azzal, hogy fogadom a hívást.

2019. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent a hivatalos ügy? A bank nem fog téged felhívni soha, tértivevényes levelet fog küldeni, ha valamit közölni szeretne veled.
2019. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szirty ***** válasza:

"A bank nem fog téged felhívni soha"


Dehogynem!

Honnan veszed ezt?

2019. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!