Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ilhone 6S Plus készülékem...

Az ilhone 6S Plus készülékem pár hete miért nem jelzi ki ha messengeren és gmailen üzenetem érkezik?

Figyelt kérdés
A telefonom eddig hibatlanul, gyorsan mukodott, uj akksit is rakattam bele pár honapja. Az op rendszerem frissítve, gmail és messenger app is frissítve, naprakesz. Mégis pár hete egyik napról a másikra egyszerre törtent, hogy egyik se jelzi ki ha üzenetem jön és ez már megkeseríti a mindennapjaimat! Pedig az értesítéseknél ugyanúgy minden be van pipálva: ha emailem vagy messenger üzenetem érkezett esdig, pittyegett a telefon és szalagsávban is megjelent minden a kijelzőn és az app csücskében is pirossal megjelent az üzenetek darabszáma! Kérlek segítsetek, hogy ez a peobléms jelentkezett még valakinél az elmúlt hetekben? Valami frissítés az oka? Vagy túl régi a készülékem és ez már egy jel hogy újat kell venni? Összefügghet ezzel?

2019. dec. 25. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Sosem volt iPhone-m, csak apámnak. De megpróbálok segíteni.

Futnak a programok a háttérben?

Ha megnyitod pl a Messengert, és nem zárod be, utána kapsz értesítéseket?

2019. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!