Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok tölteni USB...

Hogyan tudok tölteni USB kábellel telóaksit?

Figyelt kérdés
Nokia 5230-am van, rendeltem ebay-en ca-101 adatkábelt hozzá. Nem bírok rájönni, hogy tudom számítógépről feltölteni az aksiját.
2010. júl. 20. 16:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem sonym van és ha felteszem USBre akkor azonnal elkezd tölteni, de nem jelzi ki, cska onnan jöttem rá, hogy több volt rátöltve mikor levettem.
2010. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Adatkábellel én úgy tudom, hogy zenét, képeket tudsz a telódra tölteni. Van másmilyen kábel is, nem jut eszembe a neve, de valószínű, hogy amennyiben lehet a telefonod aksiját számítógépről tölteni, akkor az kellene hozzá. Az adatkábel nevében is benne van az adat szó, tahát töltésre nem jó, adatokat tölteni igen.
2010. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem értesz hozzá. Az usb kábel igenis tölti a telefont. Samsungnál és Sonynál ki lehet választani hogy tölteném-e. (pontosabban be lehet állítani) De nekem sem jelzi a samsung ha töltöm, csak dugd rá a gépen a bejövő dolgokat ixeld ki (amik a telóval kapcsolatosak) és ennyi
2010. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekem LG-m van, ahogy először rádugtam a telefont az USB-re, azonnal elkezdett tölteni. Semmi beállítás nem kellett hozzá.
2010. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért mert a Nokia 5230 telefon nem alkalmas Usb-n keresztüli töltésre, csak a töltő csatlakozón keresztül vesz fel áramot! Ha jól emlékszem ez benne van a használati útmutatóban is, de a nokia honlapján is megtalálható ez az infó.
2010. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülyeség minden usb kábelen megy áram, ha akarod ha nem tölti a telefont
2010. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

HÉ UTOLSÓ!Nem hülyeség nem minden teló tölt usb-n!!!

A nok 5230 is ezek közé tartozik, olvass utánna és ne hülyídsd a népet!!!

2010. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondom mindegyik tölt, nem azért mert nincs benne ilyen funkció, hanem mert az USB ha kell ha nem áramot ad le
2010. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Azért merészeltem válaszolni, és leírni a vélemlnyemet, mert nálunk az egész családban mindenkinek Nokiája van, csak nem egyformák. Bocs, hogy a tapasztalatomat le mertem írni, mert amennyi eszem van, elhittem a szakember véleményét, és a készülék kezelési/használati utasításában leírtakat.
2010. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dag válasza:
Csak dugd rá a szám gépre és már tölt is!
2010. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!