Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú az új telefonom?

Miért lassú az új telefonom?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy Huawei p30 lite telefont de jobbra számítottam. Az instagramot nagyon lassan nyitja meg, ha googlen keresek valamit azt is, facet is. A régebbi telefonom sokkal gyorsabb volt. Ez miért lehet? A tarhellyel sem lehet gond.

2019. dec. 25. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Mert kínai. Egy jóbarátomnak van egy telefonszervize, pont a napokban beszélt erről. Ezek a kínai kínai telefonok egyre rosszabbak: Huawei, Xiaomi, Honor...; sokszor ilyen apróságok mint: Tönkremegy az USB port, tönkremegy a bekapcsológomb és ezektől már használhatatlan a telefon. A durvább hibákról nem is beszélve. Hiába a Samsung, a Nokia, az LG, Sony is kínában gyártódik, ezek azért minőségibben vannak megtervezve
2019. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Csináltál már azóta újraindítást, gyári visszaállítást? Sajnos ennyi idő alatt akár már bekaphattál egy vírust.
2019. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen már csináltam. És a telefonban van ilyen optimalizáló azthiszem és az sem ír vírust.
2019. dec. 25. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 Huawei p9-et használok és lásd a jó endinget. Minden játék megvan 60 fps, ami nem tud annyi lenni az arra a megkorlátozott fps-en fut. Minden app gyorsan fut. Az internet is rohadt zsír
2022. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban P9 liteot
2022. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!