Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 2017 problém...

Samsung Galaxy A5 2017 probléma? (Főként hozzáértők válaszát várom)

Figyelt kérdés

Az tortent ,hogy egesz idaig hibatlanul mukodott a telefon,de tegnap reggel egyik pillanatrol a masikra kiirta,hogy nincs sim kartya (pedig volt). Nem foglalkoztam vele ,eleg regi a kartyam,a regi telefonomnal is elofordult ez.

Aztan ujrainditottam,de bekapcsolas utan kiirta ,hogy 0%-on van az akksi,pedig elotte 50korul volt.


Olyan 0fok kornyeke lehetett az utcan ,esetleg lehet a hideg miatt?


Mikor hazaertem felraktam toltore, egybol 18%-on volt,onnantol normalisan feltoltott. Kicsivel kesobb a sim kartyat is magatol erzekelte.


A telefon megadhatta magat ,vagy csak veletlenul fordult elo es lehet ,hogy egyszeri eset volt? Azota hibatlanul mukodik.


2019. dec. 27. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre majd visszatérünk, ha megint tapasztaltál ilyen anomáliákat.

Az tény, hogy az akku hidegben elveszti a kapacitását, szóval az normális jelenség volt.

Ja, ha hideg vagy forró, akkor kerüld a töltést, mert nem tesz jót az akkunak. De ez a kezelésiben is le van írva.

2019. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az mi lehet ,hogy a sim kártyát is elvesztette egyik pillanatról a másikra?
2019. dec. 27. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármi.
2019. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!