Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » I12 tws airpods replikát...

I12 tws airpods replikát lehet Huawei Mate 10 Lite telefonra csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Huawei Mate 10 Lite-om van, és szeretnék hozzá airpods-ot, csak hát az eredeti eléggé drága, ezért kerestem meg a szerintem legjobb replikáját. Nem mertem még megrendelni, hisz nem vagyok benne biztos hogy kompatibilis a telefonomhoz. Előre is köszönöm a választ/válaszokat :D

2019. dec. 27. 19:13
 1/10 anonim válasza:
Miért ne lenne az?
2019. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a replika elvileg rémes (sokaknak nem csatlakozik mindkettő füles, csak az egyik stb.). Az AirPods pedig csak iPhone-nal működik, tehát ,,menőzni” csak addig fogsz tudni vele, amíg elő nem veszed a Huawei telefonodat. Onnantól egyértelmű, hogy replika. Én Huaweihez akkor már Huawei vagy Xiaomi wireless fülest vennék hasonlóan olcsón.
2019. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok Viszont a kérdést is megválaszolom: Igen, kompatibilis minden Bluetooth eszközzel! :) (elvileg párosítani kell használat előtt a két felét is, mielőtt a telefonhoz teszed őket.)
2019. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem menőzni akarok vele, csak már kezd idegesítő lenni a mostani fülhallgatóm kábele, és meglehet, hogy majd néha eljárok edzeni, és nem tudtam kitalálni egyetlen módot se arra, hogy én ott a kábeles fülhallgatómmal hogyan hallgassak zenét edzés közben :)
2019. dec. 27. 19:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyik legjobb barátnőmnek Huawei p Smart 2019-e van, és nemrég vett egy i11-t, amit én már kipróbáltam, és minél hangosabb volt a zene, annál jobban recsegett a fülembe a fülhallgató, ami hát nem volt valami kellemes érzés
2019. dec. 27. 19:50
 6/10 DnPlymn válasza:

Miért nem veszel rendes vezetéknélküli fülest?

Ezek a replikák arra jók, hogy úgy néznek ki...de közel sem használhatóak.


De a kérdésedre a válasz: Igen, lehet csatlakoztatni.

2019. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#2, 3 vagyok.


Jó minőségű Xiaomi füles van 15 körül, azzal biztosan lehet zenét hallgatni (Huawei fulese sem nagyon drága szerintem) edzés közben, nem esik ki. És a minősége is jó.

2019. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha zenét is akarsz hallgatni rajta, nem pedig csak a füledben hordani, akkor NE vegyél replikát!
2019. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 changedmeteor10 válasza:
100%
2.-nak üzenem, hogy az Apple Airpods ugyanúgy használható androidos telefonhoz is.
2020. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Biztos? Az Apple oldalán az áll, hogy iOS 12.2 vagy újabb szükséges. Vagy ez szimplán csak a kompatibilitás (a gyors csatlakozáshoz)?
2020. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!