Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legolcsóbb korlátlan net...

Legolcsóbb korlátlan net telefonhoz?

Figyelt kérdés
Korlátlan mobilnetet szeretnék a telefonomhoz. Mivel fix előfizetésem van, így csak a hordozható routeres net jöhetne szóba. Leginkább a korlátlan érdekelne, de ha sokkal kedvezőbb, akkor a 20 gb körüli net is megfelelő lehet. Van tapasztalatotok? Melyik szolgáltató, melyik csomaga lehet számomra a legmegfelelőbb? Köszönöm előre is:)

2019. dec. 28. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Digi Mobil. 0 Ft, korlátlan net. Nincs országos lefedettség, de az ára miatt ez egy elfogadható kompromisszum. Viszont 4G modem kell hozzá, a régi 3G modemekkel nem működik még a lassú 2G módban sem.
2019. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 1000 Ft-ért találtam 50 Gb-ot. Ami persze több mint tökéletes lenne:) Usb stickkel írja a csomagot. Hordzható modemmel is tudnám használni? Csak azért ennyire olcsó, mert nincs teljes lefedettség?
2019. dec. 28. 12:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. Lennie kell valamilyen Digis vagy Inviteles előfizetésnek
2019. dec. 28. 12:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Ami pedig nem elérhető a városunkban
2019. dec. 28. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, Digis otthoni előfizetés kell hozzá. Nagyon okos első válaszoló ezt kihagyta a számításból.
2019. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a Digi mobil csak Digi és Invitel előfizetés mellé rendelhető, és a lefedettség elég foghíjas még (meg kell nézni az oldalukon, hogy van-e ott hálózat, ahol használni szeretnéd, de a 20.000 lakos feletti városokban valószínűleg van hálózatuk.


Ha a Digi nem jöhet szóba, és 20Gb felett nézelődünk, akkor a Telenor és a Vodafone is kínál ilyen nagy adatkeretű csomagot. A korlátlan sajnos csak mobiltelefonban és hanghívás képes táblagépben használható (osztható, de benne van az ÁSZF-ben, hogy hordozható routerbe nem helyezhető bele a SIM kártya.


Telenor hipernet home plusz csomagok:

- 30Gb 4990 Ft/hó

- 60Gb 6290 Ft/hó

- 150Gb 7590 Ft/hó

Mindegyik csomag tartalmaz éjszakai adatkeretet, ami megegyezik a nappali kerettel és este 23:00 és másnap reggel 8:00 óra között használható fel.

Mondjuk a 150Gb már egész jó adatkeret, igaz nem korlátlan, de ez már vezetékes interneten is elég tisztességes adatforgalom. :)


A Vodafonenál egy nagy adatkeretű csomag van, a HomeNet+.

Ez 75Gb nappali, és 150Gb csúcsidőn kívüli adatkeretet tartalmaz, ami 00.00 - 06.00 között használható fel. A havidíj 5330 Ft.


Nekem a Vodafone csomagja a legszimpatikusabb (kivéve ha 150Gb kell), ésszerű használat mellet szerintem a 75Gb kitart egy hónapig.

2019. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trevor. ***** válasza:
Flottákat nézegess, 6-7000Ft körül már van korlátlan 4G, hűség nélkül és normális sebességgel.
2019. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Telekom? :D most ingyenes elsejéig.
2019. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Piperin válasza:

Kedves Trevor,

hol találok ilyen flottát?

2020. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!