Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek 2020-ban...

Melyiket vennétek 2020-ban saját célra? 🙃

Figyelt kérdés

Kellemes ünnepeket!


Melyik telefont vennétek magatoknak januárban?


Újonnan...


•Xiaomi Redmi Note 8T

•Xiaomi Redmi 8

•Huawei P Smart 2019

•Huawei P20 Lite

•Huawei Mate 20 Lite


Vagy használtan...

Valamelyik iPhone, vagy Xiaomi vagy Huawei


Ár érték arány maximum 50.000 Forint



2019. dec. 28. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én a Xiaomi Redmi Note 8T venném ezek közül. Viszont ezeken kívül a Samsung Galaxy A20 vagy A20e telefont javasolnám. Nekem a A50-em van teljesen meg vagyok vele elégedve, szerintem ez az A széria nagyon jó szóval szerintem az A20/A20e is nagyon jó!
2019. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak közül:

Redmi Note 8T

2019. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Note 8T , ezek közül abban van a legerősebb hardver, ami amúgyis az egyik legjobb a középkategóriában, ezen kívül nagy az akksija, jó a kamerája, ráadásul a legújabb is, mindössze csak 1 hónapja jelent meg, bőven kapni fog még frissítéseket!
2019. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy 50 ezer Ft az a maximális kereted, amit ki tudsz vagy ki akarsz adni telefonért! Ár-érték aránynak azt nevezzük, hogy egy telefon árához képest mit tud, mennyire éri meg megvenni!
2019. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Pontosan! Ezért is írtam így, egyértelmű, hogy 50.000-ért a legjobbat szeretném. 😊 Nem kell kijavítani... Köszi!


Többieknek köszönöm szépen!

Samsungot nem szeretem sajnos. Az egész rendszert nem.

Viszont a Redmi Note 8T gyönyörű, jó a kamera, erős akksi, mi kell még. 😊 Köszönöm.

2019. dec. 29. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Valamelyik Xiaomit.
2020. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Nem kell kijavítani" - De igen...
2020. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!