Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor letöltött zenét hallgatok, semmi baj nincs, de ha egy youtube videót nézek, akkor visszhangos, térhatású lesz?

Figyelt kérdés

Telefon: Samsung Galaxy A70

Bármilyen fülhallgatóval próbáltam, a gyárival, egy wireless-szel és egy JBL TUNE110-zel is, mindegyiknél ugyanez a tapasztalat. Mi lehet ennek az oka? Válaszaikat/válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2019. dec. 28. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta ilyen? Hard reset?
2019. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kb. 1 hete ilyen, mivel akkor lett meg az új teló. Az előzőn normálisan működött minden
2019. dec. 29. 00:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Hard reset? Az micsoda?
2019. dec. 29. 00:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Hard resettel ne próbálkozz ha nem tudod a Google fiókod jelszavát. Valószínűleg van FRP lock a telefonon.

Nincs a telefonon valami plusz program, pl Dolby Atmos? (A P20 Pro-mon előtelepítve található meg ez az alkalmazás, egyébként tényleg sokkal jobb így zenét hallgatni)

2019. dec. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom a Google fiókom jelszavát, bár az FRP Lockot nem tudom, hogy mit jelent. Megnéztem, nincsen Dolby Atmos rátelepítve
2019. dec. 29. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, annál hol találod, de Androidnál szokott lenni a beállítások --> hangok és figyelmeztetések --> hangkiterjesztés vagy ilyesmi.

Ha új korától ilyen, nem fontos resetelni, amúgy a menüben is megtalálod a gyári visszaállítást. Majd később, ha tényleg szükség lesz rá.

2019. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a Dolby Atmost, viszont ki volt kapcsolva. Nem lehetséges az, hogy az előző telóról átvittem az adatokat(Samsung Galaxy A5 2017) és ott esetleg bekapcsolva maradt? Vagy nem tudom :/
2019. dec. 29. 11:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani! Bekapcsoltam a Dolby Atmost és ennyi volt! Köszönöm szépen a segítséget :)
2019. dec. 29. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2019. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!