Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s-em van,9 honapja...

Iphone 6s-em van,9 honapja van meg és nagyon gyorsan merül. Valami tipp esetleg a merülés csökkentésére?! Valaki még van ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Az aksi állapota 91%,igaz most vakáció a egész nap használom de reggel le veszem e töltőről akkor kb délig bírja utánna megint toltőre rakom az alatt is használom kb 2 óra körül leveszem a töltőről és megint kb 6-7 között rárakom és éjjelre is.iIGEN TUDOM HOGY EZ NAGYON NEM JÓ DE NINCS AMIT CSINÁLJAK.Esetleg hogy egész éjjel töltőn van az is rontja az aksit? Kérlek értelmes segítő válaszokat írjatok,köszönöm szépen
2020. jan. 2. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy normális telefont ami két napig birja.

Minimum 4000 mAh akksival, persze ettől vannak sokall nagyobbam és jobbak is.

2020. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan rajta hagyhatod egész éjjel, nem lesz baja

én az összes telefonomat rajta szoktam hagyni éjszaka, még egyik sem döglött meg idő előtt

íródott arról rengeteg cikk, hogy mit kell és mit nem kell csinálni akku merülés ellen.

A legjobb ha a beállításokban megnézed az akku lapon, hogy mi használja sokat az akksit. Ha azon tudsz segíteni hogy ne használja, akkor ok.

Illetve néhány rendszerszolgáltatást lehet kikapcsolni.

De ahogy szavaidból kiveszem egész nap nyomokodod, úgyhogy sajnos nem nagyon fogsz tudni mit csinálni az akkuval, mert minden app intenzíven használja az akksit, illetve a kijelző is sokat zabál.

Én az iPad-el vagyok így. :DD

Attól nem lesz baja ha használat közben töltöd. (max kényelmetlenebb fogni)

Vehetsz még rá akkumulátoros tokot, de attól meg ormótlan lesz és mondjuk a déli töltést úsznád meg vele.



[link]

2020. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hiába vesz bika akksis telefont ha egész nap nyomja vele az ipart az sem fogja bírni.
2020. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!