Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan, aki Telenornál...

Van itt olyan, aki Telenornál függetlenítette a telefonját?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Telenoros voltam, lejárt a hűségem, szerettem volna átmenni másik szolgáltatóhoz, és élni a Telenor függetlenítési szolgáltatásával. (iPhone 6S)


Voltam bent náluk, december 10. körül, akkor azt mondták, elindítottak a függetlenítést 2-3 munkanap és kész.

Azóta is csak Telenor kártyát fogad el a készülék... Voltam bent náluk kétszer, telefonáltam, csak bunkókkal sikerült beszélnem, akik azt mondták legyek türelemmel. Már csináltam gyári visszaállítást, hátha... de semmi.


Volt aki még így függetlenített? Tényleg ennyi ideig tart? Úgy tudom eleve független a készülék, az Apple csak engedélyezi a szolgáltatónak. Az Apple-nél lehet a dolog még?


Köszönöm.



2020. jan. 3. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Rádugtad az itunesra?
2020. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Igen, iTunes-ra rádugtam, lementettem mindent, majd gyári visszaállítás, de semmi.

2020. jan. 3. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
És a Telenor, mit mondott?
2020. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt, hogy ők nem látják, hogy áll a dolog, várjak... Várok is persze, na de lassan egy hónapja? Nyilván telefonálni sem tudok, mivel a Telenoros kártyám már nem él, az új Vodásat pedig nem fogadja el... Tehát várok és közben veszek egy pár ezer forintos Nokiát, hogy legalább telefonon elérjenek..
2020. jan. 3. 14:19
 7/7 anonim válasza:
Már pontosan nem emlékszem, én hogy csináltam, de a függetlenítéshez nem kellett szolgáltatóhoz mennem. Ügyfélszolgálatot hívva be kellett pötyögni egy jó hosszú számot, az IMEI számot, amit kóddal lekérdezve megkaptam a készülékre. De én Telekomos voltam.
2020. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!