Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideje használod /...

Mennyi ideje használod / Mennyi ideig használtad törött kijelzővel a mobilodat? Kicseréltetted végül a kijelzőjét? Miért (nem)?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 2 éve.

Nem cseréltettem ki, mert nem zavaró és sokba kerülne.

2020. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azóta nem esett le újra? Nem lett még rosszabb?
2020. jan. 4. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

De többször leejtettem, szerencsére nem repedt tovább. (igaz azóta van rajta tok és üvegfólia)

Azért sem cseréltetem, mert lehet leejtem és megint betörik.

2020. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Cseréld ki.

Egy ezresből megvan ha magadnak csinálod.

2020. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Sosem voltam olyan béna, hogy bármelyik használati telefonomat (és használati tárgyamat úgy általában...) megrongáljam. Ha bármi csoda folytán előfordulna, nyilvánvalóan Első adandó alkalommal javíttatnám vagy vennék másikat.
2020. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Sosem voltam olyan béna, hogy bármelyik használati telefonomat (és használati tárgyamat úgy általában...) megrongáljam. Ha bármi csoda folytán előfordulna"

Nem bízhattak még rád túl sok mindent eddig... :) Egyébként meg nem megrongáltam, hanem leesett. Ahhoz meg nem kell csoda, csak hogy működjön a gravitáció. Felénk remekül működik...

2020. jan. 4. 19:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, hogy hogy kell kicserélni.
2020. jan. 4. 19:16
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"meg nem megrongáltam"

"működjön a gravitáció"


Tehát a gravitáció rántotta ki a kezedből, vagy a telefon akart bázisugrást gyakorolni, véletlen se te voltál béna és figyelmetlen. Nyilván.

2020. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még most is úgy használom telefonom megrepedt kijelzővel használatot csak egy ponton nem érzékeli e miatt de az használhatóságát nem befolyásolja.
2020. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a kijelző tört be, hanem az okostok sarkából tört le egy darab, illetve az üvegfólia jött fel az egyik sarkon. Szinte fél éve ilyen, nem szándékszok mást venni rá.


Bár én még nem törtem be kijelzőt (mert mindig van tok, és az törik), az osztálytársaim viszont elég sokat.

Volt amelyik már vagy 3-szor kicseréltette, mert mindig ejti le.

Van amelyik csak egyszer törte be, de nem cseréltette ki sose (,,Pókháló applikációs" :D )

Meg olyan is van, hogy a képernyője olyan szinten sérült, hogy egy fogpiszkáló kellet a telefon használatához, mert hanem valami nem érintkezett. :D (mondjuk így max 2 hétig használta az illető)



De ha a mostani telefonomnak betörne a kijelzője (úgy, hogy utánna még használható marad) nem cseréltetném ki. Egyszerűen nem érné meg.

2020. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!