Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitol fugg, hogy bejon e...

Mitol fugg, hogy bejon e rajta a szamlalo?

Figyelt kérdés
Wish alkalmazas telepitve van a telora,es a ket tabletemre!Van ez korlatozott vasarlas most,hogy a legelso vasarlo nyer 159 ft er arut.Az egyik tableten nem jelenik meg kosarba helyezeskor a visszaszamlalo!Miert?Mit tehetek,h ezen is bejojjon!?

2020. jan. 5. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

"Az egyik tableten nem jelenik meg kosarba helyezeskor a visszaszamlalo!Miert?Mit tehetek,h ezen is bejojjon!?"

Mobil verziót nyisd meg, az asztalin általában nem szerepelnek bizonyos kedvezmények.

Amúgy meg ez egy nagy kamu, lefogadom, hogy azt, amit most te olcsón akarsz megvenni, máshol még olcsóbban megkaphatod.

Esetleg a linket bemásolhatod, biztosíthatlak róla hogy nem fogok gyorsan 159-szer rendelni.

2020. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mobil verzion van!

Approl lepek be!

Amugy mar nyertem,nem kamu!

de nem errol akarok vitazni!

2020. jan. 5. 10:43
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsó,bár nem a kérdésre válaszoltál,és még le is ostobáztál,amiért jelenteni foglak,közlöm veled, hogy már a 3.nyereményt kapom.

Egy jó minőségű 3 részes ágyneműt, egy 5000 ft os női táskát, ami nem gagyi...és egy lámpát, ami szintén többezer ft értékű, egyik se párszáz ft os vacak..

Mindezt 159 ftplusz 70 ft p.költségért, azaz durván 220 ft omban van.

Letojxom, hogy elhiszed, vagy nem...

2020. jan. 5. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

"egyik se párszáz ft os vacak.."


De, ez mind ugyanaz a kacat, amit ebayen, aliexpressen és társaikon kapsz ugyenennyiért. Csak ott nem kamuzzák be a több ezres "alapárat", meg mellé az akciót.

2020. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó,akkor hidd azt, nem érdekel...Azért legközelebb ne térj el a tárgytól, nem az volt a kérdés, mi a véleményed a Wishről...Nem kérdezte senki..
2020. jan. 5. 12:39
 6/8 Szafica válasza:
51%

A kérdezőnek van igaza, én már kb. 40 terméket nyertem, a legdrágább közülük eddig egy 180 centis cicabútor,(amiről ugye tudjuk, hogy mindenhol 15k felett van az ára), amit ráadásul expressz szállítással sikerült nyernem, így holnap már meg is jön.


Sajnos a kérdésedre a választ nem tudom, esetleg próbáld meg nem alkalmazással csinálni, hanem böngészővel a másik tableten.

2020. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sima bongészön rém lassu...probáltam!..Alkalmazasbol gyorsabb!
2020. jan. 8. 04:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, neked mi a taktikád?Nekem megállt a nyerésem vagy két hete semmi..:(
2020. jan. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!