Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy a szervíz...

Lehetséges, hogy a szervíz elrontotta a telefonom?

Figyelt kérdés
Eltört a kijelzője, amit nagyon szépen és gyorsan megcsináltak, azonban azóta nem működik néhány kisebb - de megszokott és idegesítő - beállítás rajta. A telefon még törött kijelzővel is tökéletes működött. Nem működik a fülhallgató, double tapra nem ébred a képernyő, nem rezeg, ilyenek... Persze visszaviszem a garanciával, de mennyi az esélye, hogy ezeket meg lehet javítani? Sok rosszat hallottam a szervízekről, de nem gondoltam volna, hogy pont én leszek ilyen szerencsétlen. Ha ennyire rossz mindegyik, akkor mégis hova vigye az ember?

2020. jan. 5. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rosszul raktak össze valamit, korrigálható szerintem.
2020. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy szép az eredmény, a karcolások is eltűntek az oldaláról, a hangja is jobb lett... Viszont üzenetet sem tudok vele olyan gyorsan gépelni ahogy előtte szoktam mert akkor mintha nem érzékelne minden gombot. Régen csak annyi volt a baj, hogy sokszor félrenyomtam, de mindig érzékelte. Ha szép lassan írok, csak akkor jó.
2020. jan. 5. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jutott magadtól hogy visszavidd?
2020. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Eszedbe sem jutott elolvasni amit írtam??? Mondtam, hogy visszaviszem, de addigis kiváncsi vagyok másnak van-e taspasztalata. Mivel nem 5 percre van, nem tudok azonnal ugrani.
2020. jan. 5. 14:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Péntek este csinálták meg... Nem hinném, hogy túlzottan el vagyok késve... -_-
2020. jan. 5. 14:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy márkaszerviz volt-e és gyári alkatrész. Ha nem eredeti gyári hanem valami jóárasított utángyártott kijelző került bele, arról simán el tudom képzelni, hogy okoz ilyen tüneteket mint a double tap probléma, vagy gépeléskor a lomhább működés. Gyári panel vagy kici olcó kínai ment bele?
2020. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
99% hogy nem gyári kijelzőt raktak bele
2020. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nekünk sincs tapasztalatunk a te telefonod javításával kapcsoatban. Sőt, azt sem tudjuk, hogy hol javíttattad, de annyira nem is lényeges, majd amikor ismét visszavitted, kijavítják. Vagy nem.
2020. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hárt ők azt mondják, hogy gyárit raknak mindenbe. De hát egy hozzá nem értő ember mint én, honnan tudhatná, hogy ez igaz-e? Az összes szervíz közül amit néztem, ők voltak a legdrágábbak, tehát nem az occóságra mentem. És eleve nem is találtam Budapest környékén márkaszervízt. Mindegyik szervízben több fajtát szervízelnek egyszerre. Illetve egyet találtam, de az tv, fényképező és ehhez hasonlókkal foglalkozott csak. Sonyról van szó... Régen Camponában is volt márkaszervíz, de már azt sem találtam.
2020. jan. 5. 15:03
 10/12 A kérdező kommentje:
15:00 te élvezed, hogy mindenbe belekötsz? Nem kötelező válaszolni.
2020. jan. 5. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!