Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elázott a telefonom és most...

Elázott a telefonom és most nem fogad SMS-eket a SIM kártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Történt velem egy olyan balszerencsés eset, hogy vízbe esett a telóm.. kiszárítottam, most rízsbe tettem hátha javul a helyzet. A memo/sim kártákat persze kivettem, átraktam másik eszközbe. Kérte is a PIN kódot, így szerintem érzékelte. Mégis mikor SMS-t kéne kapjak nem jön (?) tranzakció miatt lenne fontos és nem tudok mit csinálni..


Valami ötlet? Kártyának lehet baja? De ha igen, hogy érzékeli mégis a telefon?



2020. jan. 5. 17:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Uuh már most semmi :D offos
2020. jan. 5. 17:49
 2/3 anonim ***** válasza:

kicserélik a kártyát az ügyfélszolgálaton.

kapsz másikat ugyanazzal a számmal.

ne mondd meg hogy eláztattad, csak annyiz mondj, hogy egyszer csak elkezdett szórakozni, nem jöttek meg az sms-ek, most meg már telefonálni sem lehet vele.

ki fogják cserélni ingyen.

2020. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A simet cseréltesd ki a szolgáltatónál. És a rizs egy kiirthatatlan ostoba legenda, a rizsbe rakott telefonod szépen rohad és zöldül.
2020. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!