Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone 6s plusz megéri...

Egy iphone 6s plusz megéri használtan venni 2020 ba?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem mert:

Elavult, nincs rajta uj iOS

Nincs gyári garancia

Semmi nem garantálja h nem fog 2 hónal múlva tönkremenni

Miután ez egy min 4 éves telefon az aksi valszeg nem jo

2020. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Az elsővel azért nem értek teljesen egyet.


Nekem 6sPlus-om van, pont a napokban lesz 4 éves. A legfrissebb, 13-as iOS fut rajta, szóval van frissítés.


A hasonló korú Androidos csúcstelefonoknál még mindig fényévekkel gyorsabb. Simán használható bármire, ritkán laggol, és ezalatt a 4 év alatt 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor fagyott le.


Az akksit tavaly cseréltettem, azóta az újjal szépen muzsikál, még mindig 99%-os.


Egyedül a kamerára mondom azt, hogy a mostaniakhoz képest már nagyon elavult, egy mai középkategóriás telefon is jobb képeket csinál (és ugye elöl - hátul csak 1-1 kamera van, ami ma már szintén ritka).


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem, nem éri meg már most megvenni, főleg nem használtan. A használt telefon mindig lutri alapból is.


Én a sajátomat ugyan újonnan vettem, és nem tervezek még megválni tőle, de az biztos, hogy ha most vennék mobilt, akkor már nem jöhetne szóba.


Nem tudom, hogy mennyit szánsz rá, de biztos vagyok benne, hogy azért az összegért kapsz egy vállalható, ÚJ! Androidos készüléket is.

2020. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🙂
2020. jan. 7. 18:51
 4/4 anonim válasza:
18%

Megéri.Csak nézz utána alaposan

;)

Szia!

2020. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!