Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg...

VízililiomPamacs kérdése:

Melyik telefont vegyem meg 2020-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Új telefont szeretnék majd venni csak nem tudom, hogy milyet. Nekem az igényeim azok, hogy kis méretű legyen elsősorban, letisztult legyen, legyen nagy tárhelye, fussanak rajta akadozas mentesen a nagyobb játékok is, Lehetőleg ne méregdrága (200 ezer fölötti kb) és azt hiszem ennyi. Kinéztem magamnak az iphone 8-at mert annak nagyon tetszik a mérete és a designja ( nagyon szép). Mit ajánlanátok?22l

2020. jan. 9. 03:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Iphpne SE2
2020. jan. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
iPhone SE2, március körül jön függetlenül 150e körül, és nagyon jó hardvere lesz.
2020. jan. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na mivel mindenki ezt irja akkor megkell néznem, koszi a tippeket, persze johetnek meg ;)
2020. jan. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!