Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber üzenet. Hogyan törölte,...

Viber üzenet. Hogyan törölte, és én miért látom, hogy törölt egy üzenetet?

Figyelt kérdés
Szóval az illető,küldött nekem képet,üzit stb viberen.De látom,hogy volt egy KORÁBBI törölt üzenete is,ami természetesen nem ért el hozzám.Azt hogy-hogy kijelezte az én telóm?Mármint azt,hogy azt törölte,azt a korábbit.Vibernél még nem tapasztaltam ilyet,hogy kijelzi a törölt üzit.Bocs,kicsit bonyolultan fogalmaztam.
2020. jan. 11. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

"Vibernél még nem tapasztaltam ilyet,hogy kijelzi a törölt üzit."

Nem baj. Megtapasztaltad, túl kell esni rajta. Ez így működik.

2020. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kijelzi, ahogy a legtöbb üzenetküldő. Pont azért, hogy ha keresel valamit de nem találod, akkor tudd, hogy lehet, hogy törölve volt.
2020. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már nagyon régóta van az az opció, hogy küldés után bármikor lehet törölni mindkét félnél az elküldött szöveget, (sőt mostmár javítani is lehet) viszont nyoma mindig van neki, mert ott virít a "törölt üzenet szöveg" Lényegében az elküldött üzenetet átírja erre, de ha gyors vagy akkor még el tudod olvasni amit eredetileg írt ;), szóval értesítést az eredeti üzenet miatt jelzi a telefonod.

Barátnőm is törölt egy hirtelen elküldött üzenetét, viszont ez csak a telefonon törlődik, az okosórámon viszont megmaradt :D

2020. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok, milyen üzenetet küldtek nekem, amit nem sokkal később töröltek. Van rá trükkös mód, hogy meglessem? Vagy végleg lemaradtam róla?
2021. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!