Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos telefonom nem...

Az androidos telefonom nem nyitja meg a naptárat, mi lehet a gond? Rendszeralkalmazás, tehát nem úgy töltöttem le. Rányomok, be sem lép, hanem egyből kidob.

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 11:03
 1/2 Trevor. ***** válasza:

Beállításokban keresd meg az alkalmazást és töröld a cache-t (gyorsítótárat). Telefont újraindítottad már?


Ha a fentiek nem segítenek és automatikusan szinkronizál a naptárad, akkor visszaállíthatod gyárira az alkalmazást, ez töröl minden frissítést és felhasználói adatot (utána úgyis lefrissíti magát a legújabb verzióra).

2020. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, újraindítottam, és a gyorsítótárat is töröltem. Sajnos nem volt automata szinkronizáláson, de hát ha nincs más megoldás.. Köszönöm szépen!
2020. jan. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!