Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszaállítható a törölt kép?

Visszaállítható a törölt kép?

Figyelt kérdés
Jó napot! Egy hölgyet zaklattak azzal, hogy képeket küldözgetek neki. Az én nevem is felmerült mint gyanúsított. Mondván, hogy amikor megkérdezték tőlem, hogy én küldtem a képeket. Erre azt válaszoltam, hogy nem és nem kérdeztem vissza, hogy milyen képeket. Én mondtam, hogy bárminek alávetem magam és minden cuccomat odaadom, hogy megnézék. Ugyem mind a telefonomat és a számítógépemet újraraktam azóta és szeretném megtudni, hogy van-e rá mód, hogy az újra telepítés előtti képek és fájlok visszaállítására. Nagyon idegesít a dolog, mert nem szeretném ha kirúgnának az állásomból. Mindenre hajlandó vagyok, hogy bizonyítsam az ártatlanságomat.

2020. jan. 13. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van. Attól függ mennyit szánnak rá.

Vízben usztatott, földhöz vágott stb vinyóból is ki lehet nyerni az adatokat.

(Kürt Zrt)

2020. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:
65%

"...van-e rá mód, hogy az újra telepítés előtti képek és fájlok visszaállítására"


Arra elég kicsi az esély.

Egy törölt file vagy visszaállítható, vagy nem. Elsősorban attól függ hogy a kép által korábban elfoglalt területet felülírta-e más file.

Ezért a maradéktalan visszaállításra akkor van a legnagyobb esély ha törlés óta nem történt az adathordozóra írás.

2020. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amúgy én is csak annyit mondtam volna, hogy nem. Mert semmit nem küldtem, nem is érdekel, hogy kinek mit küldtek.

Szerintem ha meg elkezdesz vissza kérdezgetni, hogy "milyen képet" meg társai akkor meg az lett volna a gyanús.


Ha nem te voltál minek raktad újra?? Ha számítógéped is újra raktad fog látszani, hogy mit mikor raktál rá, stb. Onnantól te leszel az első számú gyanúsított, mivel próbálod eltüntetni a nyomokat is. Ha bizonyítanák hogy mégis te voltál még lehet rádverik a nyomozás hátráltatását is vagy valami, meg ha pénzért lenne vissza állítva, még lehet azt is hozzá csapnák a vádhoz.

2020. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2

Ez az ingyenes programokra vonatkozik. De van teljesen használhatatlan is, le kell adni mik azok amik kellemek róla, pár millió és kinyerik az adatokat. Nem nagyon van olyan, hogy lehetetlen kellő tudásssl, csak pénz kérdése. A kürt Zrt ezzel is foglalkozik. Nyílván amit ők tudnak azt nem tudja egy ingyenes program. Ott néha az is elég, ha újra volt indítva az eszköz és már nem tud mit csinálni.

2020. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a hatóságoknak adod oda, hogy kivizsgálják, akkor 1-2 év is lehet, mire visszakapod őket, mivel bizonyíték lesz az eljárás során.
2020. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem ezért raktam újra őket. A telómat és gépemet is kb fél évente újra telepítem. Ezért vagyok hajlandó mindent megtenni, hogy bizonyítsamazt, hogy nem csináltam semmit.
2020. jan. 13. 16:10
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Én ezt értem. De most mondd azt, hogy nem olyan mintha tüntetnéd elfele a nyomaidat. Főleg ha a rendőr azt mondja, hogy ezzel nem tud mit kezdeni. De ha bíróságra viszik az ügyet az ártatlanság joga illet meg. Ez azt jelenti, hogy bűnösséged kell bizonyítani, nem az ártatlanságod. Bizonyítékot kell mutatniuk, hogy márpedig te bűnös vagy. Ezt nem nevezném annak, de éppen elfogadhatják, hogy tünteted el a nyomokat és emiatt nincs bizonyíték. De bizonyíték hiányában felmenthetnek.

Amúgy hogy hogy nem tudják ki a zaklató??milyen formában küldték neki a képeket?? Facebook, e-mail, posta??

2020. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gyanús akárhogy nézzük, meg messziről jött ember azt mond amit akar. Ezért is mondanám azt, hogy ha tudják állítsanak vissza mindent amit tudnak.
2020. jan. 13. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak azért tényleg gyanús, hogy pont az incidens után volt a fél év is.

De most milyen képeket küldtek neki?? Milyen platformon??

Megmondod hogy te segítesz amiben tudsz, csak kerülj már ki a gyanusítottak közül. Pl ha egy pasi küldött magáról intim képet nézze meg a farkadat, hogy a tiéd nem olyan vagy nem tudom :D

De nem tudom mivel lett volna jó, hogy játszod az agyad, hogy milyen képet??

Ez egy eldöntendő kérdés.

Pl.:

-te kakáltál be??

-milyen kaka??


Ez nem értelmes párbeszéd. Volt egy eldöntendő kérdés, minek kérdeznél vissza ha semmi közöd a dolgához meg senkinek nem küldtél senkinek képet. Ha pl lenne egy csoport ahova rendszeresen vicces képeket küldözgetnél, majd rád írna, hogy te küldted a képet?? Akkor vissza lehet kérdezni, hogy milyen képet. De ha semmilyen képet nem küldtél sehova akkor minek kezdj beszélgetésbe?? Meg minek érdeklődj olyan felől amihez semmi közöd.

2020. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mikor történt az eset, mert azt nem mondták. Csak mondtam, hogyha egybe esik a dolog nyugodtan kutakodhatnak a dolgaimban. Amúgy se volt soha titkolni valóm.
2020. jan. 13. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!