Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Iphone 8 plus kijelző csere? SOS!

Betört a telefonom (iphone 8+), szeretném megcsináltatni. Találtam utángyártott kijelzőt 14 ezer forintért. Szerintetek megéri utángyártott kijelzőre kicserélni, vagy vegyek inkább eredetit (35 ezer korül)? (annyira nem vészesen zavaró mert alul repedt be, de mégis idegesít)

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, kijelző, javítás, törött, telefon

jan. 14. 17:42  Privát üzenet  

A válaszok
balint129916 nevű felhasználó válasza:

Ahova én vittem szervízbe, ott alapból utángyárott kijelzőre cserélték (iPhone 5s) 13 ezer forintért. Tökéletesen működik, minden rendben van vele.

# 1/5Időpont jan. 14. 17:52 Privát üzenet
Ha használható én nem bontanám meg

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 14. 17:52 Privát üzenet
Trevor. nevű felhasználó válasza:

Még pár évig kap frissítéseket a telefon, szóval ha amúgy meg vagy vele elégedve, érdemes lehet megcsináltatni eredeti kijelzőre. De ha annyira nem zavaró, rakhatsz rá üvegfóliát és használhatod tovább ilyen állapotban (és így a törött üveg nem tudja megvágni az ujjad).

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 14. 18:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindenképp akarom még használni két évig, de lehet veszek rá egy “3Ds üvegfóliát” mert annak fekete az alja, és a képernyő széleit is fedi. Ujjamat nem vágja meg, éppen hogy csak berepedt, viszont a szememet nagyon zavarja

# 4/5Időpont jan. 14. 22:51 Privát üzenet

Esetleg ez a megoldás?

https://www.youtube.com/watch?v=k20XlUKqFk0

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 16. 19:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi ideje használod / Mennyi ideig használtad törött kijelzővel a mobilodat? Kicseréltetted végül a kijelzőjét? Miért (nem)?
Kristályfolyadékos a telőm kijelzője ezt egy kijelző csere megoldja?
Samsung Galaxy S8 edge repedt üveg csere?
Képernyő cserénél mi a teenedő?
Tudnátok esetleg modani egy telefonszervízest Nyíregyházán, aki foglalkozik LG-vel és Navon illetve ilyen kínai telefonokkal is? Kijelző csere érdekelne jó árban.! ÜDV
Törött kijelző, Csere vs. Javítás?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!