Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásárolt már valaki a Turbadoról?

Pz18 kérdése:

Vásárolt már valaki a Turbadoról?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a témával kapcsolatban itt, de konkrétumokat nem igazán olvastam róla. Tehát inkább személyes véleményekre lennék kíváncsi!
2020. jan. 14. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, én telefont rendeltem tőlük. Korrektek, bár van olcsóbb hely is, nekem az volt szimpi velük kapcsolatban, hogy minden kommentre pl válaszolnak, negatívra is stb, ami más rendelős oldalra nem jellemző


Illetve, személyesen is át lehet venni a rendelt dolgot az irodajukban. Tehát nem egy humbuk webaruhaz, szép irodajuk van stb

2020. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anno 5 éve én is tőlük rendeltem a Huawei Ascend P7-et, és semmi probléma nem volt! Rendeléstől számítva az ígért 2 munkanapon belül megjött (pénteken rendeltem, ezért hozták kedden), összes gyári tartozékkal, magyar nyelvű menüvel, alapból 2 év garanciával, és mivel az oldalon nem írták, ezért pozitív meglepetésként a dobozban lévő garanciapapírról derült ki, hogy GYÁRI garancia van hozzá! Minden amit az oldalon leírtak, megvolt, így hihető, nem valami "sufni GSM" ! Csak új "cucc" van náluk, használttal nem foglalkoznak, és bár a garanciára végül sosem volt szükség, de leírásuk alapján hiba esetén nem javítanak, hanem új telefont kapsz! Bár nem a legolcsóbb webshop, egy telefon induló árához képest kb. 20 ezerrel drágább, viszont nagyon korrekt!
2020. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!