Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak a kartyat tiltjak le...

Csak a kartyat tiltjak le vagy a telefont is ha elofizetesre lett vasarolva de nincs fizetve?

Figyelt kérdés

Apám vett nekem egy telefont elofizetesre, de kartya nelkul. Mindig oda adtam neki a penzt, minden honapvan Persze,nem fizeti. Neki van még vagy harom telefon kihozva meg vagy két kártya. Le fogjak tiltani a kartyakat. De a telefonom hogy tudják letiltani?

Utana en mar semmire sem fogom tudni hasznalni?

Es ha beviszem egy hasznalt telefon boltba, megveszik ha elmondom hogy hamarosan lefogjak tiltani? Bajt nem akarok, még nagyobbat.

Samsung Galaxy s10+ telefonrol van szo


2020. jan. 14. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefont letiltjak a halozatrol, nem fogod tudni hasznalni telefonkent.
2020. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Rakjál bele másik kártyát, ami nincs letiltva.
2020. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Előfizetésre, kártya nélkül nem tudsz telefont venni, hiszen a kártya az, amire rendeled a szolgáltatást, díjcsomagot. Hacsak nem volt már kártyád és azt váltottad előfizetésre. Ez a része pontatlan. Telefont lehet venni részletre. Viszont, ha nincs fizetve IMEI szám alapján tiltják, semelyik hálózatra nem fog csatlakozni. Így eladni sem tudod, mert börtönbe is kerülhetsz. De! Egy "szaki" talán jó pénzért ki tudja ütni ezt belőle, új kódolást kap és akkor használható lesz.
2020. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Telefont is tiltják.

+a kártya,ja az előfizúra jön a készülék ára plusz a hűségidő és a behajtási dij.


Elvileg ha 30 napon belűl bementek még visszakapcsolható.


Hmmm,a készülékre nem tudom mennyi van még hátra ,én kifizetném a helyedben.

2020. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
az telefon IMEI száma alapján le tudják tiltani. Akármilyen kártyát teszel bele nem fog működni.
2020. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cigány tolvajok vagytok ez látszik a kérdésen. Arra vagy kíváncsi hogy el tudod e adni utána. Add el most mert tiltottat nagyon nehéz eladni és nagyon olcsó, nem ér annyi rizikót.
2020. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Belföldi migránsoknak én nem is adnék telót tesó báttya halodé dikmán..
2020. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen csomagban vagy ?

Romamingban ?

2020. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!