Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lightning kábel kompatibilis...

A Lightning kábel kompatibilis az összes Iphone -nnal? (Lent)

Figyelt kérdés
Hali, rendelni szeretnék eBay-ről Lightning töltőt iPhone-hoz, viszont azt kéri, válasszam ki, hogy milyen telefonhoz kell, Iphone 5-től felfelé. Minél újabb modelt választok, annál drágább. Tudtommal nincs különbség a Lightning kábelek között, akkor miért kell választanom? És miért egyre drágább?

2020. jan. 15. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

na ez jó kérdés :DDDD

valami átverés lehet, mert csak 2 fajta lightning kábel van. A sima usb és az usb-c-s amit a 11, 11 prohoz adnak.

én ezzel az új töltővel és kábellel töltöm a 6 éves iPadomat is....


A lightning előtt meg az a széles 30 pines csati volt. Más kábel nem volt iPhone-hoz (iPodhoz, iPadhoz) sosem.

2020. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs különbség, csak kihasználják a figyelmetlen vevőt.

Arra figyelj, hogy ne gagyit vegyél, mert előfordulhat, hogy nem fogja tölteni.

Ajánlott, kipróbált márka pl. a Baseus

2020. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én semmiképp sem vennék utángyártottat/ nem eredetit. Iphone 7 plushoz használtam és nem tett jót az akksimnak...
2020. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!