Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha törlök egy Facebook Messeng...

Ha törlök egy Facebook Messenger üzenetet a másik illető kap róla értesítést?

Figyelt kérdés
Ha kitörlök egy korábbi üzenetet egy privát beszélgetésben csak magamnak, akkor arról tudomást szerezhet valahogy a másik fél? Tehát nem az egész beszélgetést törölném, csak abból pár korábbi üzenetet. Ő ugyanúgy látni fogja azokat az üzeneteket, és nem is kap róla értesítést, hogy én töröltem őket, igaz?

2020. jan. 15. 10:43
 1/10 anonim válasza:
86%
Igaz ! Ha csak magadnak torlod akkor arról O nem tud. Ha mindkét oldalról torlod (mielőtt látta volna lehet ) de akkor lesz egy olyan , hogy "eltavolitottal egy üzenetet "
2020. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na akkor jól gondoltam. Köszi szépen!
2020. jan. 15. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
De ha mind a kettőtök számára törlöd arról nem küld értesítést a másik félnek a Messenger. De ha visszateker megkeresni az üzenetet, akkoe azt látni fogja, hogy "A kedves kérdező eltávolított egy üzenetet". Ezt viszont már csak magadnál törölheted véglegesen, nála nem.
2020. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Csak olyan üzenetet lehet mindkét oldalról törölni amit a másik fél még nem látott. De akkor oda lesz írva "hogy eltavolitottal egy üzenetet " amit a másik oldal is lát.
2020. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"amit a másik fél még nem látott."

Akkor is lehet törölni, ha már látta a másik fél! Ha nem hiszed próbáld ki!

2020. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én csak azt tudom törölni mindkét oldalról amit o meg nem látott. Ha látta akkor csak a saját példányomat tudom kitörölni. Az mindegy hogy O vagy én írtuk. De csak magamtól tudom törölni. Amíg nem olvasta el addig lesz "eltávolítás mindenkinek " "eltávolítás magadnak "

Ha már megnézte az üzenetet akkor csak "eltávolítás magadnak" lesz

2020. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mert csak 10 percig van lehetőség törölni mindkét félnek. Vagyis te törölheted a SAJÁT elküldött üzenetet mind kettőtök számára max 10 percig.
2020. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem nem csak 10 percig hanem addig amíg a másik el nem olvasta.

Mármint ez nem kotoszkodes hanem ez a tapasztalatom.

2020. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem csak 10 percig hanem addig amíg a másik el nem olvasta."

[link]

Olvasd el akkor ezt. Én mindennap törölgetek üzenetet egy barátommal, mert olyanokról is beszélünk amit jobb utólag törölni, mint meghagyni. És megvároma míg 10 percen belül el nem olvassa, utána törlöm csak. Igen elolvasta és tudom törölni az üzenetet. És én se akarok vitatkozni.

2020. jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha te törlöd az üzenetet, attól még a másik félnek ugyan úgy megmarad
2020. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!