Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes vissza vinnem garanciá...

Érdemes vissza vinnem garanciával szolgáltatóhoz a telefont?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy A70 ről van szó. Rengeteg pozitív véleményt olvastam és hallottam róla, Tech2 - n is! Ezért úgy döntöttem adok neki egy esélyt és kihozom részletre. Viszont néhány hiba azonnal jelentkezett :

- Always on display. Amikor 10mp re van állítva, erinteskor (10mp re kéne megjelennie) össze vissza villan fel. Ha allandora van állítva akkor nincs probléma csak az meg jobban meríti az akksit.

- nehezen olvassa fel az ujjlenyomatom, pedig többször volt ki törölve majd újra frissítve.

- És ami a legfőbb problémám:

Kegyetlenül sz@r képeket készít első kamerával, olyan hogy jelenet optimalizáló nem létezik rajta. A legjobb selfiem is nagyon nagyon homályos, pedig a lencse szép tiszta, szennyeződéstől és karctól mentes. A hátsó kamera még elfogadható képeket készít, de az első az katasztrofális. Média marktba is készítettem selfiet A70 el, hát nem eget rengető a különbség, de tisztább a kép minősége. Én már arra is gondoltam hogy szoftveres a gond, bár jelenet optimalizáló ott se mutatkozott meg. Ez csak azért bosszantó mert ahány véleményt hallottam a kamerájáról abból egy rosszal sem találkoztam. Nyilván nem várom el, hogy olyan legyen, mint egy P30pro mert nyilván nem, de azért az már sok, hogy a legszebb kép is homályos.



2020. jan. 15. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
mobikarena forumon beszelj A70 tulajokkal.. ha ők nem tapasztalnak hasonlót akkor vidd vissza. Szoftverfrissítéssel is megmaradnak a problemak?
2020. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Mobilarena forum
2020. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Frissítsd a szoftverét, az meg kell oldja ezeket a gondokat.
2020. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem segített, nem egyszer lett azóta frissítve pedig, hogy jelentkeztek ezek a problémák. Abban bíztam én is, hogy szoftveresen majd javítják.
2020. jan. 15. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor szerviz
2020. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Viszont néhány hiba azonnal jelentkezett :"

Nem, ilyenkor nem kell visszavinni, és elég egy fél év múlva kérdezősködni a gyakorin, ahelyett, hogy kicseréltetnéd.

Nekem volt egy telóm, 3x cseréltettem az Extrémben, a negyedikre mondtam hogy adják vissza az árát. Vettem a Médiába egyet, ennek már lassan 4 éve és semmi baja, máig hibátlanul üzemel.

2020. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett, még mindig azzal a telóval harcolsz?
2022. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!