Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

IPhone-omat visszaállítottam alaphelyzetbe, most ha hívnak az iMac nem csörög, miért?

hogy kell beállítani, hogy ha hívnak akkor megint csörögjön(mint előtte) a számítógép?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, IOS, mac os, iMac, iPhone, Face ID, telefon, online

jan. 16. 12:23  Privát üzenet  

A válaszok

Beállítások --> Telefon --> Hív. egyéb. eszk. <-- ezt kell bekapcsolni.

Bár nálam ki van kapcsolva, mert rohadtul idegesítő volt, hogy ültem a MacBook előtt, és az is csörgött a telefon mellett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 16. 13:05 Privát üzenet
Beállítások - Telefon - Hívás egyéb eszközökön itt tudod beállítani

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 16. 13:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Xiaomi 6A mobilban gyárilag van hangrögzítő. Minden telefon-beszélgetést felvett hibátlanul. Más probléma miatt gyárira visszaállítottam a készüléket, atóta nem vesz fel. Hogyan állítsam be?
Sony Ericsson Xperia Mini ST15i telefon Google Play áruházában akartam felhasználót váltalni, de nem volt kijelentkezés gomb, így visszaállítottam a gyári beállításokat. Hogy...
Ha elromlik akkor vinnem kell?
Gyárilag visszaállítottam a telefonomat (Huawei P8 lite), és nem tudok bejelentkezni a google fiókomba. Mit csináljak?
Microsoft Lumia 640 telefonon visszaállítottam a gyári beállításokat, még se hagy bejelentkezni! Mit tegyek?
A telefonom állandóan töltöget le különböző alkalmazásokat. Már visszaállítottam a gyári beállításokat is, de azóta is folyton töltene le mindent. Nem találom hol a hiba kb 10...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!