Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A használt telefonoknál benne...

A használt telefonoknál benne van még mindíg a rizikó hogy letiltják mert nem fizeti az előző tulaj a részleteket?

Figyelt kérdés
Jártam már így és nem merek használtat venni..

2020. jan. 16. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván csak olyan telefonokat árulnak használtan, amelyek részletre lettek vásárolva.
2020. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Barnabas333 ***** válasza:
0%
Ezt nem tudom, 2 hónapja vettem először használt mobilt, de én azt számítógépnek használom, nem telefonálásra. Arra van 2-3 gyengébb mobilom. Én használt sim kártyát és számot vettem sok sok éve, ott egyszer volt gond amikor valamit akartam a szolgáltatónál vele. De megoldottam inkább maszek mobilosnál.
2020. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Barnabas333 ***** válasza:
0%
De egyik kollégám mindig használtan veszi az I-phonokat és még sosem volt gondja...
2020. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha van számla, nincs gond.
2020. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én újat veszek. Ennyi.
2020. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

“ Ha van számla, nincs gond.”


Miért, a részletre vett telefonra talán nem adnak számlát? Észlény.

2020. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

"“ Ha van számla, nincs gond.”



Miért, a részletre vett telefonra talán nem adnak számlát? Észlény."


Amin a teljes vételár megfizetése szerepel.

Észlény.

2020. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Akkor azt írjad, marha.
2020. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A használt telefonoknál benne van még mindíg a rizikó hogy letiltják mert nem fizeti az előző tulaj a részleteket?"

Ha a tulajdonos szolgáltatótól vette, RÉSZLETRE, és MÉG MINDIG fizeti, akkor igen, benne van a rizikó.

Ha már kifizette, nem fogják letiltani.

2020. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Telekomnál vagyok előfizető, és online rendeltem telefont aláírva újabb 2 évet hűséget, illetve 2 év részlet van így a telefonon is. Számla nincs a telefonhoz, szerződéseket és garanciajegyet pedig úgy lehet letölteni a Telekom oldaláról.

Olyant lehet csinálni, hogy ki lehet fizetni egy összegben a részlet fennmaradó részét. Mi is így csináltuk, mikor az exem költözött és a számát a saját nevére íratta, (addig mindkét előfizetés az én nevemen volt)

Ilyenkor meg adnak a kifizetésről számlát, vagy ha részletre vették ugyanígy a telefont, akkor is úgy lenne érdemes elhozni, hogy az eladóval bemenni a szolgáltatóhoz, és ott a vételárból kifizeti előtted.

2020. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!