Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy nillkin üvegfóliát...

Vettem egy nillkin üvegfóliát és nincs rajta kivágás felül az előlapi kameránál, ez befolyásolhat valamit?

Figyelt kérdés

[link]


Nem gondoltam,hogy ilyen üveg fólia lesz a csomagban anno mikor RN7-re vettem nem a 2,5-set vettem hanem a simát azon pl volt kivágás a kamerának csak mivel nem volt lekerekítve a széle minden kosz körbe beült.Gondoltam jó áron van ez a 2.5D-s de azt hittem ezen is van kamera kivágás.Na most tudom a kamera előtt így is van üveg mert ugye a kijelző gorilla glass üvege de ha most ez még egy rétegnek rá megy nem fogja nagyon befolyásolni a képet?Néztem róla képeket de van ahol kivágott volt a kameránál volt ahol nem.



2020. jan. 16. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem fogja befolyásolni ha jól rakod fel
2020. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb (300 Ft-os)fóliák akár ilyenek is lehetnek.

Az, hogy torzítja-e a fényképet csak akkor derül ki, ha ráteszed.

Az én eddigi telefonjaimra mindig olyant rendeltem, aminél ki volt vágva a kamera helye.

(Csak az picivel drágább.)

2020. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha ráteszed - mert gondolom, azért vetted - akkor kiderül. Ha nem teszik, leveszed.
2020. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

# 2


Nem tudom te mennyire vagy benne a telefon témában,de most jót nevettem aham olcsó mi :D

[link]

Ismered egyáltalán a nillkin m,árkát ez nem olyan olcsó bóvli fajta,itthon sajnos kicsit drágább mint kint ez most nekem 4400Ft-omba fájt,csak én mindig a nem lekerekített szélűt szoktam venni de gondoltam most ilyet veszek mert ugyan olyan árban volt és ennek a szélébe nem rakódik bele a kosz.Szóval ez egy márkás üvegfólia,mindig ilyet veszek a telefonra,ha új telefont veszek.

2020. jan. 16. 21:01
 5/16 A kérdező kommentje:

# 1


Raktam már fel pár fóliát

Az a fura itt pl kivágottnak mutatja [link]


Itt viszont pont olyan mint amit nekem küldtek [link]

Szóval nem értem az egészet.

2020. jan. 16. 21:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem. nem üveg volt hanem csak sima, de azo se volt kivagva. Nagyon lerontotta a selfie kamera minoseget.Aztan olloval korbevagtam 😎Persze ez uvegfolianal nem jatszik
2020. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

# 6


Na ez nem jó hír.Egy videóban láttam csak ilyet még amúgy én csak a kivágottakat ismerem,eddig mindig olyat küldtek

https://www.youtube.com/watch?v=7dJIrCgJPEA&t=2s

2020. jan. 17. 02:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem ilyen hülyeséget, blokkolta az automata fényerőt. Leszedtem, kihajítottam. Soha többet.
2020. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 8


De te a fekete kereteset mondod nem?Ez átlátszó :)

2020. jan. 17. 12:38
 10/16 anonim ***** válasza:

"Nem tudom te mennyire vagy benne a telefon témában,de most jót nevettem"


Ha ráteszed, akkor meg sírni fogsz és én nevetek majd...

(Igazából már az is eléggé vicces, ha valaki egy kb. 300 Ft-ért (+posta) megvásárolható 9H üvegfóliáért 4.400 Ft-ot fizet.)


Nem vagyok ekkora ász mint te, de nekem a Kínából rendelt méretpontos(!), kivágott és fekete szélű 9H fóliám 900 Ft-volt postázással együtt A Xiaomi redmi note 8 pro telefonomra.


Most nevessél.

2020. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!