Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lehet az, hogy az új...

Miért lehet az, hogy az új Samsung A50 telefonom aksija nem bírja tovább mint az előző iPhone SE, úgy hogy már minden takarékoskodó beállítást megcsináltam?

Figyelt kérdés
Értem, hogy nagyobb kijelző, a híresen szr iPhone is majdnem másfél napig ment úgy mint az A50. Óriási csalódás ez a teló.
2020. jan. 17. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
"Óriási csalódás ez a teló." Nekem pont ilyenem van és szerintem egy nagyon jó telefon. Egyébként nézd meg milyen alkalmazásaid vannak, lehet hogy azok közül meríti valamelyik!
2020. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy hard resetet. Szerintem egy gyáei hibásat fogtál ki cseréltesd ki ha lehet. Vagy az akkut benne.
2020. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából mennyi amit kibír? Nekem is ilyen van, de szerintem egy vacak. Agybajt lehet kapni a vacak ujjlenyomatolvasótól, az arcfelismerés is hol működik, hol meg nem. Kamerája meg alig bír zoomolni. 3 éves Huawei P9-em sokkal jobb volt.

De a témára visszatérve elég vegyesen fogyaszt. Főleg melóhelyen ahol vacak a térerő, mobilnet nem is mindenhol van a csarnokban. Alapban 30-as vagyok, de a cég előfizetése 20-as, így azoknak van jelerősítője, ezért vettem egy 20-as feltöltős kártyát is. Út 50 perc céges busszal ez alatt spotify zenehallgatás, bent kevés chat barátnőmmel. Mikor a 30-as számon van a net, akkor 50%-os akkuval jövök haza, 20-assal meg 75 körül.

2020. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy a mobilnet rendesen zabálja az akkut, és a fogyasztás nagyban függ a térerőtől. Volt hogy érezhetően el kezdett melegedni mikor 30-ason próbáltam netezni
2020. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Nekem egesznapokat kibir. Kapcsold ki a helymeghatarozast es az egyem olyan dilgokat amik nem kellenek.
2020. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!